Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt ez a szemétség a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez a szemétség a lány részéről? Hülyíteni akart?

Figyelt kérdés
Nem ismerjük egymást igazán, egyszer-kétszer rövidebb ideig beszélgettünk. Tetszett nekem, és úgy éreztem, hogy én is neki, bár hallottam, hogy állítólag van barátja, de sose láttam vele. Mindegy, ettől függetlenül szívesen beszélgettem volna vele "tét nélkül", hogy jobban megismerjem, meg gondoltam, talán csak ezzel akarja távol tartani magától a nem kívánatos fiúkat, meg nem is a saját szájából hallottam, hogy lenne barátja. Egyszer ő jött oda hozzám az egyik boltban, ahol véletlenül összefutottunk, bár elég gátlásos lánynak tűnik, elbeszélgettünk, ő is érdeklődött felőlem stb., még örültem is, hogy sikerélményem van. Említette, hogy megpályázott egy állást, én meg vagy 2-3 hét múlva írtam neki, hogy sikerült-e, de abszolút nem kaptam semmilyen választ, pedig láttam, hogy elolvasta, és azóta volt is fent fb-on. Aztán most olyan kép van fent neki, ahol a barátjával van. Engem az zavar, hogy miért viselkedett így, és miért olyan nehéz visszaírni legalább pár szót. Akkor minek jött oda, ha most meg nem válaszolt az érdeklődésemre? Meg egyébként is, szerintem illik visszaírni valakinek, ha ő érdeklődik a dolgaink felől, bár lehet, hogy régimódi vagyok ilyen téren.

2014. jan. 10. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Jogos a panaszod. Szerintem nyugodtan írd meg neki a véleményed, amit itt írtál. Jobb nem, de lelked könnyebb lesz. :)
2014. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy csak felbszom az agyam az ilyen hlye pcsákkal, nem érnek annyit, hogy velük foglalkozzam, csak hát rosszul esik a viselkedésük. Mert érted, ha ő odajön, beszélgetünk, érdeklődik stb., akkor simán gondolhatod, hogy minimum érdekled őt, meg kedvel, akár csak mint embert, akár mint pasit. De akárhogy is van, nekem jólesne, ha érdeklődnének, hogy hogyan sikerült pl. egy állásinterjú, és visszaírnék. Komolyan nem értem, hogyan lehet ennyire tapló valaki, ráadásul pont egy lány.
2014. jan. 10. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:

az hogy odamegy hozzád semmit nem jelent, te jóó ég.....

attól még nem akar semmit, vagy ilyesmi. én is odamegyek ha ott van a boltban egy ismerősöm, most akkor az összes azt hiszi, hogy akarok valamit?:D


jó az bunkóság, hogy nem írt

2014. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha odamegyek valakihez, akkor az azt jelenti, hogy kíváncsi vagyok rá, főleg ha hosszabban beszélgetünk. (Ő meg még mosolygott is, poénkodtunk stb., és pont azon lepődtem meg, hogy gátlásosnak ismertem, nem is nagyon láttam korábban beszélgetni senkivel.) Én legalábbis nem szeretek felszínesen beszélgetni, és tényleg érdekel, hogy mi van a másikkal, ha megkérdezem tőle. De oké, tekintsünk el ettől. Viszont akkor is bssza a csőrömet, hogy még egy szót se írt vissza, főleg a fent leírtak után.
2014. jan. 10. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Az tényleg bunkóság h nem írt vissza, de túl sokat képzelsz egy beszélgetésbe. Vagy ha ez így működik akkor én a vőlegényem összes haverjától akarok valamit, meg minden munkatársamtól akivel szóba állok. Te jó isten. Jó ezt tudni.
2014. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy feltétlenül szexuálisan vonzódott hozzám, meg hogy "úgy" akart valamit, de azért elég érdekes, hogy egy olyan gátlásos lány, aki amúgy csak álldogál vagy ücsörög magának, gyakorlatilag senkivel sem beszél, és mondjuk 99%-ban zenét hallgat, messziről integet, mosolyog, előre köszön (!), odajön hozzám, és jól elbeszélgetünk, közben szinte végig mosolyog.
2014. jan. 10. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!