Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szemétség lenne, ha elvenném...

Szemétség lenne, ha elvenném egy 14 éves lány szűzeségét?

Figyelt kérdés

én bejövök neki, nekem nem nagyon de arra jó hogy meg@szam kb. 1 hónapja töltötte be a 14-et. még szűz,de nagyon jácca az eszét hogy ö nem csinál ilyet ö majd csak 3-4 év múlva fogja stb... és mégis 2 percre rá már a seggét és a combját fogdostam és hagyta:D


15f


2011. jún. 15. 03:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem csak szemétség lenne, viszont egy életre tönkretennéd a kislányt.

Ha nem szeretné minek erőltetni?

2011. jún. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
és ha össze is jövök vele?
2011. jún. 15. 03:41
 3/16 A kérdező kommentje:

1. szeretné ő is csak kéreti magát. meg lehet hogy össze jövök vele. meg egy kicsit félek is mert egy szűz lánnyal vigyázni kell azt tudom! meg eddig nem kezdtem ki nálam fiatalabbal, de ö valahogy megfogott.


2. te meg szerintem irigy vagy, hogy neked nincs/volt ilyen helyzeted.

2011. jún. 15. 03:48
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

A suli legjobb csaját dughatnám, ha elkezdeném fűzni. Ugyanis vagyok abban a kivételes helyzetben, hogy bejövök neki. ;) Kár, hogy belső értékei nincsenek.. Tudod, nekem egy lány többet ér annál, mint, hogy egyszerűen csak megdugjam. De te ezt még úgysem érted. ;) Amúgy kíváncsi lennék, mi fogott meg hirtelen benne, hisz a kérdésben még azt írtad, hogy nem jön be neked... De gondolom köze lehet a combjának illetve a seggének ehhez. :)


/Egyébként csak, hogy tudd: A hozzád hasonló kis gyökerek miatt olyan a megítélése a férfi nemnek, amilyen. :)/

2011. jún. 15. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Irigy? Te még mindig nem fogtad fel, hogy maximum szánalmat, és megvetést érzek irántad, és hasonló "férfi" társaid iránt, akik ilyen alacsony szinten megrekedtek. :)

Te nem férfi vagy, hanem egy ösztönlény, gyakorlatilag ki sem emelkedtél az állatok sorából, maximum csak azt te hiszed. :) Igazi férfi az, aki képes az ösztönein uralkodni, és nem pedig fordítva, különben nem lesz különb egy vadkannál. :) Sajnos te megbuktál, a hamis illúzióiddal együtt. :)

2011. jún. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
férfi? Baz ne viccelj már. Ez egy 15 éves gyerek. Am jah, ne tedd meg. Ha nem jön be minek? Mondjuk ha nem jön be minek taperolod? Azt a részt aláírom, hogy jó a tapasztalatszerzés, de akkor már olyannal akivel kölcsönösen bejöttök egymásnak.
2011. jún. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Ócska vagy ba.szki. Hát igen neked csak az jutott, hogy olyan csajt dugjál aki még csak be sem jön neked...így jártál
2011. jún. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
8%

En a helyedben lekurnam, azzal meg h masok mit mondanak ne foglalkozz.

Mindig lesznek, akik irigykedni fognak, ennek a retek ribancnak meg nem lesz semmi baja, ha felhuzod.

Ha nem te teszed meg akkor majd mas, aztan nyighatsz

2011. jún. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

öcsém, hogy te mekkora egy gyökér vagy!


túl sokat tv-ztél, barátom! az élet nem úgy megy, ahogy azt a how i met your motherbe látod, hogy barney mindenkit szétkúrál. az az ember is egy homokláda a való életben..


csak remélni tudom, hogy egyszer felnősz majd.


amúgy ilyen modorban add elő az egészet anyádnak, kérd ki az ő tanácsát. már előre hallom a keze csattanását az arcodon... apádtól is kérheted, nekem mindegy..

2011. jún. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
66%
Hova lett a hozzászólásom? Egy 15 éves wannabe falubikája meg akarja dugni merő rosszindulatból a 14 éves... róla nem tudunk sokat. És azt a hozzászólást moderálják ki, ami taknyos kölyöknek minősíti a kérdezőt. Kifordított világ.
2011. jún. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!