Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány mosolyog, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány mosolyog, vagy kinevet mert megbotlottam miközben őt néztem az mit jelent?

Figyelt kérdés
Teljesen ismeretlenek vagyunk, csak épp elkezdtem vele szemezni, kb 5 méterre volt tőlem.
2014. jan. 7. 17:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki szerintem, inkább aranyos. Ha előtte egy percig szemeztetek, akkor nyilván tetszel neki, ha a botlásod után meggondolja magát, akkor hülye p.csa.
2014. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem, megállt és várt na meg nézett oldalra néha, hogy most mi van, de mivel többször találkozunk így úgy voltam vele hogy ez bőven elég tartalmas volt kezdésnek.


Mindig azt mondják ha elkapja a pasi a fejét az indominancia, na hát ha nem akkor az botlás :D

2014. jan. 7. 18:08
 13/17 anonim ***** válasza:
Jaj te kis huncut, ennyire a vesémbe látsz?:D
2014. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Örül hogy ilyen sikere van :))) (én lány vagyok és biztos örülnék :D).
2014. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

nem, vicces volt inkább.


Vagyis szeretem az ilyen helyzeteket. Szeretek néha aranyosan hülye lenni, mert olyankor látod meg bizonyos embereknek azt az arcát amik döntően kivetítik hogy milyen is ő.

2014. jan. 7. 18:26
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha én lettem volna a lány ebben a szituációban, akkor én abszolút pozitívan ítéltem volna meg a helyzetet. Gondolj csak bele, a lány ha tényleg normális ezt abszolút kedves és aranyos kis bénázásnak értékeli. Ráadásul ennyi erővel ő is járhatott volna ugyan így és nem hiszem, hogy te ezt negatívan értékelted volna. Ráadásul, ha tényleg közel egy percig szemeztetek, akkor van nála esélyed, és ha lesz alkalmad beszélj vele, legalább jót nevettek együtt ezen. Sok sikert!
2014. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem látta hogy tetszik neked és látta hogy azért botlottál meg mert őt nézted.
2014. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!