Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány mosolyog, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány mosolyog, vagy kinevet mert megbotlottam miközben őt néztem az mit jelent?

Figyelt kérdés
Teljesen ismeretlenek vagyunk, csak épp elkezdtem vele szemezni, kb 5 méterre volt tőlem.
2014. jan. 7. 17:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Béna farok vagy annyit
2014. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
"nézd már a balf..aszt" :D
2014. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
azt hogy legközelebb figyelj oda hova lépsz
2014. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem egy szűz 20+ éves pasi véleményét kérdeztem, hanem inkább a lányokét.
2014. jan. 7. 17:55
 5/17 ganjamanya ***** válasza:
semmit nem jelent, ha ő botlott volna meg te is elmosolyodtál volna
2014. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Elhitted hogy valakit érdekel a véleményed?:DD


Aki pedig egy ilyen után szalad gyakorira megkérdezni, hogy "juj rám nézett egy csaj", na attól elég vicces ha oltani próbálja a szüzeket:DDDDD

2014. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
hát azt hogy felhívtad magadra a figyelmet azzal hogy nézted de mivel közbe mentél is azt hite akarsz valamit azért nézet és mikor megbotlottál azért röhögött ki mert viccesnek találta
2014. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

meg azért kiváncsi lettem volna arra is ti mit csináltok a helyemben.


1 percet biztos szemeztünk úgy, hogy nem vettük le a szemünket a másikról, csak ő épp a sor előtt állt, én meg a bolt közepén.


Na most ha egypercig bámulok egyfele egyhelyben akkor szerintem több ember röhög körbe, így elindultam valamerre. Arról nem tehetek hogy néhol megvan emelve a padló :p

2014. jan. 7. 17:59
 9/17 anonim ***** válasza:
Első körben arra tippelnék, hogy jól nevelt és nem akart kiszakadni :D
2014. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

17:57 szűzike, én tettem fel a kérdést véleményt maximum te mondasz, de mivel pasi vagy és szűz akinek fogalma sincs arról mi az a nő, így nem érdekel az amit írsz.


Most hogy azt írod hogy: "véleményed" nem akarom hogy elhidd a véleményem mert kérdést tettem fel, és nem szűz pasiknak hanem inkább lányoknak.


Szóval az hogy te ebből mit veszel magadra vagy mit nem, vagy mit nézel véleménynek az engem hidegen hagy hisz ez az én kérdésem.

2014. jan. 7. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!