Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan magas fiú akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan magas fiú akinek nem kifejezetten az alacsony lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Valaki nyugtasson meg hogy 169 cm-rel nem azért nem találok párt mert túl magas vagyok. Ezzel a magassággal nyilván a magasabb srácokat nézem meg előbb, de azt vettem észre hogy őket sosem érdeklem, és a legtöbbjük nálam fél-egy fejjel alacsonyabb lányt választ. Vékony, filigrán alkat vagyok, mindennek lehet mondani csak nagydarabnak nem, szóval nem értem, ez a 170körüli magasság már ekkora probléma? Egy 190+ centis srácnak még én is az álláig érek kb, létezik az hogy még így is túl magas legyek hozzájuk? (Légyszi normális válaszokat, az alacsonyabb srácok ítélkezései hogy "mert neked is csak a kétméteres kell" kíméljenek meg, köszönöm, úgy érzem majd'170 centivel tök normális hogy így vagyok ezzel, és mégcsak 10 centis magassarkút sem hordok tehát nem ez a bűnöm, másrészt meg kizártnak tartom hogy egy alacsonyabb srác vonzónak találjon mikor a pasik 90%a feleakkora barátnőt választ mint saját maga kb.)
2014. jan. 4. 19:55
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nyilván nem ez az egyetlen és kizárólagos oka, csak tiniként sokáig voltak komplexusaim emiatt és még sokszor előjön a jelen kudarcainál is, hogy na biztos ezért. Egyébként elég félénk vagyok, az biztos nem segíti az esélyeket de ez már más témakör lenne : )
2014. jan. 4. 20:02
 12/23 anonim ***** válasza:

Én 170 cm magas vagyok, és eszembe sem jutott sosem, hogy ez probléma lenne.

Sőt, az egyik volt barátom szerint alacsony vagyok. Mondjuk azért azon jót nevettem. :)

2014. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem tudom, engem nem zavar, ha soványka egy lány és nincsenek 90D-s mellei, lehet, nem is ez a baj. :D

Pici cici is nyújthat szép kilátást. :)

2014. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Hát sokáig lehetne feszegetni mi lehet a gond, erre az egyre voltam most kíváncsi és most végülis picit könnyeb lett a lelkem a válaszok alapján. Nem hiszem hogy a korom problémát jelentene, de ha rendellenesnek számít 21 évesnek lenni akkor állok elébe : D Azt már inkább tapasztaltam hogy ha félénk vagy és nem mersz mások arcába nézni már az eső találkozásnál, akkor a másik szemében sztornó minden. Csak azért szokásom néha a magasságon izélni mert akiket látok párokat, nagyon sokszor ez a felállás és így elgondolkodtam, hogy talán egyszerűen csak nem vagyok az az ideáltípus ami mostanában "menő"
2014. jan. 4. 20:07
 15/23 anonim ***** válasza:
Az első lánynak, akibe tényleg belezúgtam, akkor mellei voltak, mint nekem:D (fiu vagyok) De gyönyörű arca volt:) És feneke:P :DD
2014. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
#2 voltam*
2014. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Egyébként, nem vagyok olyan hű de megalomán hogy akkor most 190 centi alatt rá se nézek senkire, a volt barátom pl 180 volt és nem éreztem úgy hogy óriás lennék mellette, csak egyszer élünk, nem tudnám letagadni hogy szívesen járnék nálam jóval magasabb sráccal, ez most nem olyan, hogy a tökéletes nagy ő-t akarom, dehogy is... csak mint fiatal, tapasztalni és vizuális típusként eléggé az álmom egy helyes, magas srác. De gondolom sok fiatal lánynak rajtam kívül szóval nem kérek elnézést érte, vágyakozni senkinek nem tilos : ) A kérdés inkább azért született mert én pl sose tudtam megérteni, hogy egy 190-es srácnak hogy lehetne túl magas egy 170es lány, hiszen azt én is meg tudom mondani hogy ha valaki nálam 20+ centivel alacsonyabb azt képtelen vagyok nagynak érezni :D szóval csak nem értem : D Köszi a válaszokat mindenkinek!
2014. jan. 4. 20:11
 18/23 anonim ***** válasza:

(Átsiklottam valamin?)

Mondta neked valaha egy 190+ srác, hogy túl magas vagy?:D

2014. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nekem konkrétan még nem, csak anno egy haverom poénból, mert régebben mindig azon sírtam hogy kicsi akarok lenni. Viszont unalmamban szoktam itt olvasgatni és csomószor ilyen 190+os fiúk irkálják hogy nekik csak a pici lányok jönnek be, és nekem ez csak kicsit wtf, mert bár nem voltam még 190 fölött szóval nem tudok nyilatkozni, de szerintem ha akkora lennék, hozzám képest a 170es lány is picinek számítana bőven : D
2014. jan. 4. 20:26
 20/23 anonim ***** válasza:
Tanúsítom, hogy pici:D
2014. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!