Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan magas fiú akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan magas fiú akinek nem kifejezetten az alacsony lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Valaki nyugtasson meg hogy 169 cm-rel nem azért nem találok párt mert túl magas vagyok. Ezzel a magassággal nyilván a magasabb srácokat nézem meg előbb, de azt vettem észre hogy őket sosem érdeklem, és a legtöbbjük nálam fél-egy fejjel alacsonyabb lányt választ. Vékony, filigrán alkat vagyok, mindennek lehet mondani csak nagydarabnak nem, szóval nem értem, ez a 170körüli magasság már ekkora probléma? Egy 190+ centis srácnak még én is az álláig érek kb, létezik az hogy még így is túl magas legyek hozzájuk? (Légyszi normális válaszokat, az alacsonyabb srácok ítélkezései hogy "mert neked is csak a kétméteres kell" kíméljenek meg, köszönöm, úgy érzem majd'170 centivel tök normális hogy így vagyok ezzel, és mégcsak 10 centis magassarkút sem hordok tehát nem ez a bűnöm, másrészt meg kizártnak tartom hogy egy alacsonyabb srác vonzónak találjon mikor a pasik 90%a feleakkora barátnőt választ mint saját maga kb.)
2014. jan. 4. 19:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy a magasság az oka
2014. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Én szeretem a feleakkora lányokat, mint én:P Jó a kilátás fentről:D De az 169cm egyáltalán nem magas:) Aligha lenne emiatt kifogásom.

18f 192cm

2014. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 182 vagyok, szerintem nekem ideális méret lennél. Aki kicsi barátnőt szeretne, annak komplexusai vannak. Egy kis kézben minden nagyobbnak tűnik, ugye...
2014. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nem a magasságod az oka, normális fiú nem ez alapján választ vagy nem.

21/F

2014. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Mi a probléma? Akiknek kellesz, neked túl alacsonyak, akik neked kellenek, azoknak meg túl magas agy.
2014. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem marhára rossz körökben mozogsz.

Én ezt az átlagot látom mindenhol a 168 cm-ert.


Mondjuk általában ez volt a minimum magasságú barátnőm a 168 cm magas. Amúgy is 189 cm magas vagyok szóval a túl alacsonyakat nem igazán díjazom.

2014. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
169 centivel nem vagy magas. 180 centisen már az lennél, de így nem a magasságod az oka.
2014. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám magam magasnak (180cm), de nem magasság alapján döntöm el, hogy ki tetszik.

Mondjuk szerintem akkor szép egy nő/lány (ha már mondjuk arcát,öltözködését,mosolyát megnéztem), ha 170cm körül van. :)

2014. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ó, ilyen érvet még nem hallottam : D Most már értem a poént, lehet nem is a magasságom a gond, hanem hogy nem lenne kilátás, mivel sovány vagyok és lapos a mellem : D Legalább most röhögök egyet magamon. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. jan. 4. 19:58
 10/23 anonim ***** válasza:
Amúgy igaza van az egyik hozzászólónak! Nem a magasságod lehet a probléma! Hanem a hozzáállásod vagy a korod, vagy a közeg, vagy viselkedésed vagy bármi.
2014. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!