Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek ezek a mellek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek ezek a mellek?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem kb ilyen van. Nagyon picik. És most ne a nőt nézzétek, mert én nem vagyok ilyen szép, az alakom se ilyen jó bár viszonylag vékony vagy átlagos vagyok :))) Most csak a cicit kérdezem. Mindig is utáltam és eléggé gátlásos vagyok miatta.. strandra se merek járni egy ideje. :S Köszi a válaszokat.


2013. dec. 30. 12:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Jó, akkor még elmondom azt is, hogy a nőmnek gyönyörű, kerek és kemény, de kicsi cicijei vannak, és már többször mondtam neki, hogy ha zavarja, felőlem gyűjtsünk csöcsműtétre,


DE


a harmadik mondatnál mindig ott tartunk, hogy vajon mi van, ha eltolják, vagy nem is tolják el, de csúnyább lesz vagy nem természetes kinézetű, akkor hiába nagyobb. Mondjatok egy műtött cicit, amin nem veszitek le azonnal, hogy szilikonos! Hiába fejlődik ez ügyben is a szépségipar, olyat akkor sem tudnak, mint az igazi, ha máshogy nem, hát akkor kiderül, amikor a "cicigömb alá" látsz, vagy amikor hátára fekszik a gazdája, és nem terül szét a cici rajta, mint a természetesek szoktak.

2013. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ja, és az esetleges, előre nem látható egészségügyi gebaszokról ne is beszéljünk.
2013. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2013. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Mellműtétet nem nagyon akarok. Annyi rosszat hallani róla, meg hát azért csak műtét, nekem kis műtétem volt de fájt mint a fene, hát akkor ez. :) Szóval, gondolom olyat kell majd találnom akinek ez is tetszik..
2013. dec. 30. 13:29
 25/27 anonim ***** válasza:
nagyon jó
2013. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
kíváncsi vagyok még több ember véleményére. bár tök mindegy, úgyis egyedül maradok. annak akit én szeretek úgysem elég jók...
2014. jan. 12. 06:19
 27/27 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne legyél kíváncsi több ember véleményére,egyedül csak a saját gátlásodat kellene lerombolni,írhat itt 1000 ember olyat hogy nincs gond velük,miközben ír 10 ember olyat hogy nem jók,ez a tíz ember véleménye úgyis felülmúlja a másik 1000-ét.Csak arra akarok kilyukadni hogy nyugodj meg,próbálj túllépni ezen,higyjél abba hogy olyan barátod lesz aki szeretni fogja,meg mindent ami te vagy.


Nekem a péniszem zavaróan kicsinyke,de bízok abba hogy rátalálok olyan nőre aki elfogad olyannak amilyen vagyok.


27/f

2014. jan. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!