Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk nektek mitol all fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk nektek mitol all fel a farkatok? Foleg! 13-17 eves korig? Es a nagy mellek vagy a kicsik jonnek be?

Figyelt kérdés
Pl ha nekem nagy melleim vannak es egy fiu elkezd fogdosni a popsimat mg a mellemet is akkor fel alllhat neki??? V ha elkezdem simogatni....v mitol alll ??? Mitol all leghamarabbb ? Hova kell erni ahhoz egy fiuhoz?
2013. nov. 9. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekik mindenre.A lénye,hogy csaj legyen.De nem ritkán fiúra...
2013. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jó korosztálytól kérdezed. Ebben a korban nekik csak a nagy dudák a menők, meg a tinip*csa stílus.
2013. nov. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha elkezdem fogdosni a melled meg popsid akkor logikus,hogy feláll.
2013. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban gyakorlatilag bármire, bármikor feláll. Még érintés sem kell a legtöbb esetben.
2013. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#1 b***meg xdd fiúra nem áll fel legalábbis nekem nem xdd

Amúgy ennek a korosztálynak mind1 ameddig lány vagy..

2013. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jo de ha idosebb korosztaly,???
2013. nov. 9. 14:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Kinek mi jön be, nem egyfajta ember van. Van akinek a kis mell jön be, valakinek csak a nagy, valakinek meg tök mindegy, mert popsi párti. Nincs olyan aki mindenkinek tetszik, ahogyan nem minden lány szereti a kígyúrtakat, kopaszokat, stb.
2013. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha megmutatod a puncidat neki azonnal kőkemény lessz a farka. Elborul az agya és már csak a dugásra fog tudni gondolni.
2013. nov. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ha annyira érdekel akkor nekem a kisebb mellű mondom a kisebb mellűek jobban bejonnek. Az 65-70A mar tökéletesen megfelel mert ez leginkabb az alacsonyabb kategóriájú lányokra jellemző. Ezek pedig az eseteim. :) 18F vagyok ha esetleg még érdekel valami írj privatot. Felall az mindentől ha olyan lánytól kapom aki bejon. Eleg egy egyszerű ölelés arcra puszi vagy egy kis mosoly is.
2014. júl. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tesztalanynak jelentkezem!

Az a baj, hogy nem tudom, mitől állna fel leghamarabb. Ha a melledet hozzám nyomod, vagy az arcomba, kezembe, az feltehetőleg elég hatásos. Ajánlott amúgy is hozzásimulni a fiúhoz.

2014. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!