Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek ezek a mellek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek ezek a mellek?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem kb ilyen van. Nagyon picik. És most ne a nőt nézzétek, mert én nem vagyok ilyen szép, az alakom se ilyen jó bár viszonylag vékony vagy átlagos vagyok :))) Most csak a cicit kérdezem. Mindig is utáltam és eléggé gátlásos vagyok miatta.. strandra se merek járni egy ideje. :S Köszi a válaszokat.


2013. dec. 30. 12:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Szépek, formásak, kézbeillők. Nem értem, miért is kellene hatalmas melle egy nőnek. Az eddigi barátnőim mind kis mellűek voltak és én nagyon szeretem azokat. Sokkal jobb egy pici feszes cici, mint egy bokáig lógó hatalmas.
2013. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
bár a kezembe adnád :P
2013. dec. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Nem hagyhattam ki.:)

Egyebkent nem értem,hogy ez miatt miert kell ennyire kétségbe esni. Nekem volt már hasonló adottságokkal rendelkező barátnőm és nem számított,hogy nincs akkora "nagy" melle. Szerettük egymást és ez számított.

2013. dec. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Azt kéne felfogni minden lánynak mellügyben, hogy abban aztán tényleg nem a méret a mérvadó. Tudniillik nem az számít, hogy kicsi vagy közepes vagy nagy, hanem, hogy milyen formájú kicsi, közepes vagy nagy.


Van kicsi, ami csúnya? Van. (ismeritek azt a csúcsos vagy amorf típust, nem linkelek be képet)


Van kicsi, ami szép? Rengeteg. Pl. a képen lévő is. Mert gyönyörű a formája, kerek.


És így tovább. Van közepes, ami gyönyörű, és közepes, amitől hánysz, mert formátlan, lóg, aránytalanul nagy a bimbóudvara stb. És van nagy, ami szép, mert kerek, jó tartása van, de szinte ugyanannyi, ha nem több, hatalmas, lefele néző tömlő.


Tehát a forma számít, no meg az, hogy az adott méret hogyan aránylik, passzol a lány testéhez, alakjához. Naná, hogy egy ilyen kis cici pl. nagyon nem nézne ki jól egy duci lányon, még ha ilyen szép kerek is.


Ez ugyanolyan, mint a fiúknál a farokkérdés. Mind a méretével van elfoglalva, miközben szinte minden lánynál azt veszem észre, hogy sokkal fontosabb, hogy szép-e vagy sem. A szép, formás, arányos szerszámért vannak oda (még ha nem is tudják megfogalmazni, hogy azért szép, mert ez a makktípus a szép, meg ez az erezettség és ez a golyóméret/lógás), és a méret csak másodlagos.

2013. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Belefér. A kis mell is lehet szép.
2013. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
pici cuki, babusgatni való mellek :)
2013. dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

a tájkép komolyan mondom gyönyörű!!!!


de hol vannak a mellek?

2013. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
Ki ez a kisfiú a képen?
2013. dec. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat... hopsz:|
2013. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
nekem kicsit nagyobb de engem is zavar és ez igaz h nem a mell számít mert így is megnéznek sokan és mindegyik pasim imádta de azért mégis jobb egy olyat nézni ami közepes meg ugye dekoltázsunk is kicsi és mindig zavar h nekem normál méretre se nőtt és most az a célom h megcsináltassam remélem sikerül és szép lesz ha zavar betegesen sokat foglalkoztat mint engem akk neked is ezt javaslom
2013. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!