Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy kicsit furcsa kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy kicsit furcsa kérdés, de. Miért van egyre több r*banc a világon?

Figyelt kérdés
De most komolyan... Régen nem voltak ilyen dolgok, mint most. Miért fajult el odáig a helyzet, hogy konkrétan a lányok már utcán is képesek lennének d*gni?? Mert szerintem ez szánalmas.
2013. dec. 23. 19:06
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Huszonhetes, közlöm, hogy tizennégy éves lány vagyok....

És a vadászösztönt nem arra értettem, hogy egy pasi fűvel-fával kavarhat, de a nőnek apácának kell lenni, hiszen akkor a "saját fajtám" ellen szólnék. Én ezt úgy értettem, hogy egy nő ne adja magát oda a srácnak, mert egy srác esetleg szívesebben kezdeményez, EGY lánynál, nem a fél városnál.

2013. dec. 24. 09:46
 32/45 anonim ***** válasza:
61%

Már ne haragudj, de 14 évesen meg miért osztod az észt, amikor kb. semmit nem tudsz a világról? Azért, mert a korodbeliek játsszák az agyukat és azt hiszik a szextől lesznek felnőttek, még nem lesz tele a világ ribivel, a többség azért 18-19 éves korára kinövi ezt a hülyeséget, még mielőtt a fél város átmenne rajta.


A bulikban nyilván sok a ribi, de ha egy kicsit körül nézel a világban, az tele van normális emberrel. Én például normális emberekkel jártam bulizni (sosem dugtunk senkivel), és most is milliónyi teljesen értelmes embert ismerek, akiknek köze nincs a ribikhez.


De mit tudsz te erről 14 évesen? Komolyan mondom, ki kellene erről az oldalról tiltani a tiniket, akik a tudatlanságukkal csak szítják itt a tüzet

2013. dec. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

pont nem kéne kitiltani őket :)

Tisztán látszik mennyire nincsenek képben párkpcsolat/szexualitás terén, éppen,hogy tanítani kell őket.


Ha már a szüleik ennyire alkalmatlanok, és nem tanítják őket, holott ez lenne a kötelességük!

2013. dec. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Persze, de anélkül is lehet őket tanítani, hogy idióta kérdéseket írnának ki ;)
2013. dec. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

A gyerekek hüyleségeket kérdeznek :)

Ez normális :)

2013. dec. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 Noydra ***** válasza:

Nehéz lenne tanítani őket, ha nem kérdeznének hülyeséget :D

Csak az a kemény, amikor huszonévesek full analfabéták az egészhez... Dehát már meg sem lepődök ezen az oldalon.

2013. dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Annyira tudtam, hogy nem kellene leírnom, hogy mennyi idős vagyok. Érdekes, eddig senki sem mondta, hogy gyerekes lenne a kérdés. Én csak rákérdeztem arra, amit látok a mindennapi életben, többek között a médiában, de akár az utcán is. Nem tudom, hányas válaszoló írta, hogy "semmit sem tudok a világról". Már nem azért, de senki sem tudhatja, hogy miken mentem keresztül. És mielőtt jönnének a rosszindulatú válaszok, ezt nem úgy értettem, hogy a fél város átment rajtam (amúgy meg szűz vagyok és a "jókislány" kategóriába vagyok sorolható)!
2013. dec. 24. 12:48
 38/45 anonim ***** válasza:

Kérdező

Ne sértődj meg. :)

Ha további kérdésed van, akkor kérdezz. (akár privátban is)

A lényeg, hogy tanulni akarsz. Ez jó.


És igen ,az oldal tele van olyan huszonévesekkel, akikre szintén ráférne ugyanez.

2013. dec. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem sem gyerekes a kérdés, inkább az a ciki, hogy ezt a felnőttek nem látják, én egyetértek veled kérdező, de ne sok felnőttől várd el, mert sajnos sok 20-on 30-on éves már begyepesedett és szűklátókörű, de kivételek mindig vannak. Attól, hogy megmagyarázzák az igazukat, a tények tények maradnak és ez a lényeg, hogy a való életben mit látsz. Kitartást! 23/F
2013. dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
80%

A kérdés nem volt gyerekes, hanem pont,.hogy nem értettünk többségében egyet a felvetéssel.

Az, hogy 14 éves vagy, inkább magyarázat a kérdés feltevésére. Lehet, te tapasztaltnak gondolod magad az életben, de évek múlva rájösz, hogy még nem voltál.

Amúgy a véleményem, semmivel nincs több ribi a világon, mint anno.

Csak jobban szem előtt vannak.

2013. dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!