Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért nézitek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nézitek meg a férfiak fenekét? Most komolyan? Ez számomra egy rejtély :D

Figyelt kérdés
Férfiak megnézik a nök fenekét mert tudnak oda dugni vmit.. de a csaj miért nézi meg ? Szeretnétek becsusszantani neki vmit vagy mi ?:D Ha csak nem a feneket csusztatják be nektek :D Az már morbid lenne .. XD

2013. dec. 22. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem azért :D én megnézem, de nem azért mert szeretnék oda bedugni valamit :o xD Belemarkolnék :$ :DD
2013. dec. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Megmondom őszintén,én sose nézem meg! Hidegen hagy.Az óriási férfiseggtől meg herótom van
2013. dec. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A te elképzelésed sem rossz :D:D bár elég beteg :D De az első válaszolónak van igaza , egy pasi segget bűn nem nézni :D
2013. dec. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szép formás akkor markolni való :P
2013. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Markolnám, és annál fogva húznám magamba.
2013. dec. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
heteró férfiként válaszolva annyit mondanék, hogy a férfi seggén nagyon jól látszik, milyen karban van az illető. Ha kabátban van, akkor a hasát, mellét, karját nem látni, de ha a feneke feszes, és kerek, akkor sanszosan egy jó testű paliról van szó.
2013. dec. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én fenekembe nem tud bedugni pasi semmit, de ettől függetlenül nézegetik.

Mi sem azért nézzük meg egy pasi fenekét mert be akarunk oda dugni valamit. Én speciel azért, mert nem vagyok vak, és szeretem ha formás meg nem lóg. Esztétikusabb mint egy löttyedt segg. Az pasin sem meg nőn sem mutat jól.

2013. dec. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert ha szép formás, az nagyon szexi tud lenni...
2013. dec. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!