Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, aki teljes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki teljes rejtély számomra. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
régen volt köztünk vonzalom.. részemről még most is van, őt meg nemértem.. mert egyszer kérdez ilyet msnen-en, hogy "akarszszexelni?" aztán meg 10 perc mulva meg tök lekezelő... annyira szar mert szeretni is tudnám.. de nem akarok koppanni..
2010. jan. 22. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Ilyeneket kerdez es nem ugrottal ra?
2010. jan. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 StephanieXx ***** válasza:

Ha ilyen gyorsan váltakoznak az érzelmek nála,akkor

1.)nem nomrális

2.)szórakozik Veled:)

2010. jan. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
figy, a lányok saját magukat sem értik, nem hogy mi, fiúk őket... a nőket megérteni nehezebb mint a kiba**ott komplex integrált és differenciálegyenleteket amiből már harmadszor megyek vizsgázni jövhéten :@ na jo bocs ez nem ide tartozik, szal sztem ne törődj vele, főleg ne azokkal amiket msn n ir, nem is biztos hogy ő irja, belenyulkál a bátyja amikor nincs a gépnél vagy akármi... most nehogy leird hogy nincs bátyja, ha akarod érteni mire gondolok akkor megérted... ha élőben mondja hogy szexelni akar na az már elgondolkodtatóbb lesz, msn egy rakás SZAR... tököm televele...
2010. jan. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
szórakozik veled..
2010. jan. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. :)


másodiknak meg sok sikert a vizsgához. :)

2010. jan. 22. 11:03
 6/9 anonim ***** válasza:
neked csak egy olyan van, aki rejtély? akkor te vagy az isten...
2010. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mimcsii ***** válasza:

Szórakozik Veled...tetszik neki,h van olyan ember,akinek bejön,és tudja "irányítani".


MM

2010. jan. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy egy szenvedélyes, szeszélyes lány. Szerintem tetszel neki, csak nem tudja kezelni a helyzetet! Én is így vagyok egy pasival, egyik percben heteken keresztül imádnám egyfolytában, máskor (általában ha nem veszi észre hogy szemét) bántanám, hogy neki is fájjon, de nagyon! Azt mondják a szerelmet és a gyűlöletet egy hajszál választja el egymástól! Ha nem érdekelnéd mindig szimplán érdektelen lenne (még arra sem venné a fáradtságot, hogy bántson!).
2010. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. jan. 24. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!