Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyere át hozzám filmet nézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyere át hozzám filmet nézni az biztos, hogy szexet jelent?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Az is játszik benne
2013. dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mimást
2013. dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem biztos
2013. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak ha lányt hívsz át.
2013. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, és engem hívtak
2013. dec. 10. 17:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Én többször voltam fiú haveroknál sima filmezés címen és még csak meg sem próbáltak rám nyomulni. Most vagy én vagyok bűnronda, amit az eddigi tapasztalataim és az önértékelésem alapján kétlek, vagy nem minden a dugásról szól.
2013. dec. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha filmI3uzi a srác, akkor készülj a kőkemény filmezésre, a végén egy rögtönzött kritikával, külön kitérve a film, azt írójának, rendezőjének és színészeinek életművében elfoglalt helyére. Ha átlagos srácról van szó, akkor lehet, hogy a popcornt még elkészítitek, de a negyede se fogy el.:)
2013. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó,akkor azt hiszem kihagyom:)
2013. dec. 11. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!