Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Van egy srác a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy srác a sulimban. Aki igazából nem érdekelt addig a napig amíg át nem jött hozzám hétvégén filmet nézni és itt is aludt.

Figyelt kérdés
Kavartunk egymással elég intenzíven de szex nem történt meg. De azóta a srácot nem tudom kiverni a fejemből, amikor meglátom hogy egy másik csajjal beszél rosszul érzem magam. Mindig rám néz és mosolyog de akkor is a lánnyal van. Most elég maga alatt van mert állítólag elb*szta a dolgot nála és én próbálok tanácsit adni neki... De közben ez miatt én érzem rosszul magam és nem tudom mit csináljak... Szerintetek? Elmondjam neki vagy hagyjam inkább?
2012. nov. 9. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocs, de ha nem érdekelt, akkor miért ment át hozzád aludni?

Sánta a dolog!

2012. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazából csak barátok vagyunk és úgy értettem nem érzetem iránta semmit sem
2012. nov. 9. 21:36
 3/3 A kérdező kommentje:
és filmet nézni jött át... de mivel mesze lakik így későbbi vonatja nem volt azt nálam aludt...
2012. nov. 9. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!