Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg ettől függ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg ettől függ?

Figyelt kérdés

Csak "bennfentesek" válaszát kérem, akik tapasztaltak , csinálnak ilyesmit.

Nem vagyok 10/10-es bombanő (10/7 lennék), akire tapadnak a pasik, de akárhány buliban voltam, volt több pasi aki nyomult/akivel kavartam. Viszont amikor nem ittam eleget azon agyalok hogy hol vannak a helyes pasik mikor jönnek mit csináljak hova álljak hogy táncoljak jól nézek-e ki viszont ha teljesen elengedtem magam és felszabadultam akkor valahogy mindig adja a helyzet a dolgokat. Ettől függene, hogy ha jól érzem magam és nem gondolkozom (problémázom, aggódok) akkor jönnek az események viszont ha rágörcsölök akkor semmi sem lesz? Ez amúgy az élet más dolgaira is rávonatkoztatható (persze sokkal nehezebb, mivel itt attól függ mennyit ittál ott meg az életszemléleteden, önbizalmadon). Tehát a pillanatnyi hangulatomtól függenének az események (ami ugye alkohollal befolyásolható) ? Persze jól érzem hogy igen ez így van de ti hogy tapasztaljátok?:)


2013. dec. 8. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
férfiként hasonlóképp, azt leszámítva, hogy nem úgy jönnek oda, mert mégis csak én vagyok a férfi, de ha begörcsölök akkor nem tudok mit kezdeni, megérzik az emberek
2013. dec. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
aha akkor jól gondolom.. ha begröcsölök még a csúnyább pasik sem jönnek oda de ha felszabadult vagyok akkor meg jó pasik is jönnek.. tudom hogy ezek nem házassági ajánlatok tehát egy ilyen bulis kavaráshoz nem kell a tökéletes nő egy pasinak de akkor is..
2013. dec. 8. 17:55
 3/9 Költőnő? ***** válasza:

nem alkohollal kell kifésülni az agyakból a bajokat

mindig nem ihatsz, minden stresszes helyzetben

2013. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Itt most a bulizásra értem természetesen! Próbálok ugyanakkor mindenhez úgy hozzáállni, hogy nem görcsösen, hanem magabiztosan, mert csak így kerülhetünk olyan helyzetbe. Pl a táncteret lehet azonosítani az élettel.. nem kell azon görcsölni hogy elég jó vagy-e és a tökéletesre várni hanem ha jól érzed magad a bőrödben, akkor valaki egyszer úgyis rád talál...

Igen a gondolkodást nehéz így kialakítani a tánctéren meg ott a pia de értitek:)

2013. dec. 8. 18:00
 5/9 Mr.Wolf válasza:
Pontosan! Nem szabad a dolgokra rágörcsölni mert akkor csak annál rosszabb lesz! Főleg ha bulizol!
2013. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
de ha bulizol. azért mégy oda, h jól érezd magad vagy h pasizz?
2013. dec. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
is-is
2013. dec. 8. 18:05
 8/9 Költőnő? ***** válasza:

talán az utóbbival van baj

anno sose tudtam összejönni pasival, ha pasizni mentem vhová

ma is akkor érzem a legjobban magam a bőrömben, ha magamnak "öltözöm ki", sminkelek, stb

Sose értettem a festékszórót használó, mindenem kivan mindenből csajokat.

minden pasinak úgyse tudok megfelelni, az az egy meg lássa meg azt, h ÖNMAGAMMAL vagyok rendben, mert az igenis átmegy.

működik!

próbáld ki egyszer!

2013. dec. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
már a szövegből lejön te egy r..anc vagy azt hiszed ez őröké így mehet? cserélgeted a pasikat 1-ről a 2-re és azon agyalsz egy átlagos sráccal bulizás közbe mikor jön egy jobb hát ez szőrnyű... nálunk az ilyen nőket nyomják 2-3an a wc-be ennyire szívtelen nem lehetsz
2013. dec. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!