Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Még adhat az orvos olyan...

Még adhat az orvos olyan papírt, hogy testnevelésből ne legyek osztályozva? Ettől függ a kitűnőm.

Figyelt kérdés
Nem titkom, nem vagyok egy sport alkat, de csináltam amit kellett, és a tanár nem akarja megadni az 5-öst. Ezen múlik a kitűnőm. Tudnék még valamilyen felmentést szerezni, hogy ne legyek osztályozható? Mozogni mozgok, mert kondiba járok.
2013. máj. 29. 14:03
 1/4 anonim válasza:
Én gyógytesire járok, azokat küldik oda, akik túlsúlyosak, gerincferdülésesek, térdproblémásak, aszthmásak stb. Én asztham miatt járok oda, ahol eléggé könnyű teljesíteni, mindig 5-öst kapok. Osztálytársam viszont teljesen felmentett, őt nem osztályozzák, viszont neki durva az esete, úgyhogy nehéz azt elérni, hogy teljes felmentést kapj. Próbálkozz a gyógytesivel, mondd a suliorvosnak, hogy fáj a térded, azt meg tudod játszani, a gerincferdülést vagy aszthmát nem.
2013. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az igaz is, van valami baj vele, de nem akartam nagy dolgot csapni belőle, beutalóm is volt, csak nem mentem el, mert igazából nem árt a mozgás. Csak amiért a nyomorult nem képes megadni, csinálni kéne valamit. Nem tudom,ha szépen megkérném a dokit, lehet kiadná, hisz úgyis csak erre a 3 hétre lenne érvényes, jövő évre újra kéne kérni. Lúdtalpam van, valami hanyag tartás, térd belső vm problémák. Erre ha akarná kiadhatná. Nem tudom, csak ha most kiadná, akkor még lezárnának, vagy automatikusan következne belőle hogy felmentenek, nem baj, hogy csak utolsó 3 hétben lett?
2013. máj. 29. 16:55
 3/4 LilikeHelloKitty válasza:
Nálunk olyan van,hogy elmegyek ortopédushoz(nincs semmi bajom) és ad papirt :D :)
2013. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én is kipróbálom, hátha ad, megmondom miért mentem, megmondom mi bajom, és ha ad akkor megszerzem. Hogy lehet ilyen nyomorult egy tanár? Remélem kirúgják a halálba, teszek róla!
2013. máj. 30. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!