Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a hátam mit tegyek?...

Fáj a hátam mit tegyek? (Bôvebben lent)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok nem sportolok mivel nincs idõm rá. Már egy hónapja fáj a hátam lent kb a derekamnàl nèha elmúlik pár napta aztán megint elôjõn ès alig tudok mozogni de ha egyenesbe tartom a hátam nem fáj annyira.Anyumnak is mondtam már de ô úgy van vele hogy fiatal vagyok nekem nem fájhat semim. Vajon miért fájhat a hátam? Tud valaki valami mozgást rá hàtha az segít?

2013. máj. 25. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudok olyan mozgást ami segít: séta az orvosi rendelő irányába.
2013. máj. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha lúdtalpad van attól is fájhat a derekad, illetve írtad , hogy nem sportolsz. Most vagy növekedési fázisban, a magasságbéli növekedéseddel egyenes arányban vékonyodnak az izmaid sajnos, ha nem használod őket, ami logikus, amit nem használunk az elsatnyul bizony. A hát úszás kifejezetten jót tesz a derék fájdalomnak.
2013. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Soha nem mutatták azt a badarságot, amit az előttem író kretén írt.
2013. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!