Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti is szeretnétek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is szeretnétek úgy kinézni ahogy ő?

Figyelt kérdés

Szerintem a nők 99%-a szeretne rá hasonlítani.


[link]


[link]


[link]


[link]


2013. dec. 5. 23:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%

Én nem. :)

A nők nem rá szeretnének hasonlítani szerintem, mert ő eléggé átlag csaj, vagyis a maga kategóriájában szép persze, de akkor is az átlag. Ilyen külsőt sok lány tud produkálni. :)

22L

2013. dec. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
16%

Jessica Alba külsőt sok lány tud produkálni?? Te hol élsz?

Ő egy igazi szexszimbólum, olyan, mint annak idején Marilyn Monroe volt. Színészi tehetsége egyiknek sincs, de rohadtul dögösek:P

2013. dec. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Kezdetnek nem lenne rossz, majd gyúrnék kicsit és egész tetszenék magamnak :D

Photoshop ide vagy oda, tuti sokkal jobban néz ki, mint én, arcra és testre is. Agyat nem cserélnék vele, bár az enyémnek is megvannak a maga kis dolgai, de azért nem rossz ;)

2013. dec. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%

[link]


Azért ennél jobb alakot nem nehéz felmutatni...

2013. dec. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Arcra szép, de én is az vagyok, csak másként. Az alakom viszont sokkal jobb.
2013. dec. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem. Pontosabban a teste tetszik, de az arca nem. Szerintem az enyém szebb.
2013. dec. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szép nő, viszont nem akarok úgy kinézni mint ő. Meg vagyok elégedve magammal. Még a hibáimat is elfogadtam.
2013. dec. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom nekem kifejezetten nem tetszik, pedig férfi vagyok.


Mena Suvari vagy Scarlett Johansson ezerszer jobb nő.

2013. dec. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is pasi vagyok, és én sem dobom el az agyam tőle. Alakra és külsőre csinos, de sok ezer csajnak van jobb alakja és szebb arca Magyarországon, mint neki.


"Szerintem, a nők 99%-a ..."

Nem. Te imádod 99%-osan, nem a nők!

2013. dec. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, sztem is átlagos, sok hasonló csajt ismerek. A férfiaknál is működik a mechanizmus, hogy ha híres, magas státuszú, sztár a nő, ha felkapják, mutogatják, akkor "szexszimbólum" lesz a szemükben, közben ha a szomszéd lány is olyan szép arcú, csinos, az kevésbé feltűnő nekik.
2013. dec. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!