Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem nemrég egy olyan...

Vettem nemrég egy olyan fehérneműt, aminek a mellrésze és az alja fehér tollakkal, szőrmével van kirakva. Kézzel kimostam, és nagyon ronda lett, soha nem fog úgy már kinézni ahogy előtte. Hogy kell az ilyeneket tisztítani?

Figyelt kérdés
Ilyen szőrmés valami szokott a ruhákon is lenni,olyat se merek venni,mert kimosom,aztán összeáll ez a része.
2010. jún. 3. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
én is tönkretettem egy ilyen ruhadarabomat. szerintem 30 fokon lehet mosni, vagy ha olyan szőrme, akkor tisztíttatni kell. nézd meg a címkéjén hogyan kell mosni.
2010. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én az ilyet úgy szoktam, h akkor mosom, ha itthon tudok vele maradni. nem azért, h bíztassam, hogy szép legyen :D hanem azért, hogy amíg szárad, meg tudjam néha a szőrt borzolni. és akkor nekem nem áll össze. olyan nem lesz, mint előtte volt, de így azért elég jó. olyan félóránként erősen végighúzkodom rajta a kezem oda vissza, hogy összekócolgassam, és akkor szép lesz azért.
2010. jún. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Ezt a borzolgatást én is próbáltam,de úgyse lett valami szép.Tényleg akkor a legszebb mikor az ember megveszi,aztán utána már nem az igazi.Többet ilyet nem veszek szerintem..:D
2010. jún. 3. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!