Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik manapság olyan, hogy egy 18-20 éves fiú jòképű, kedves és nem egoista, de mégsem volt még barátnője? Ha igen, akkor mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 20:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Létezik,én is ilyesmi voltam,a jóképűt leszámítva.Nem éri meg,nem kapom vissza a kedvességet.Megváltozni viszont nem akarok,mert tudom hogy ez a jó,és ha akarnék sem tudnék más lenni,nem tudok senkit megbántani.

Egyébként egy nőt nem tudok mondani akinek tetszik egy ilyen normális férfi,nem csoda ha nem sok iylen létezik.

Amúgy is mi az hogy "nem volt barátnője"?

Nekem nem azért kell egy lány hogy elmondhassam,nekem már VOLT,akkor menő vagyok! pfff ki nem szarja le hogy volt már vagy nem...

Nekem egy valaki kell csak,nem akarom azt megélni hogy "volt"

2013. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
1-es és 7-es!:D Pl rám màr sokan mondtàk,hogy szép vagyok,mégsem vagyok beképzelt...De te lehet a 40 kg-os plázabarbikra gondolsz,akkor sorry. :P
2013. dec. 5. 22:02
 13/16 anonim ***** válasza:

Barátom (18) szerintem marha jól néz ki, kedves (velem), nem egoista és én vagyok neki az első. Eddig 1-2 lány volt aki bejött neki, velük nem jött össze semmi.

Mi az oka? Elég sajátos stílusa van. Kötekedős és néha bunkó, közben mégis romantikus, csak nem tudja hol a határ. Fura humora van. Viszont én kb ugyanilyen vagyok, velem meg marha jól megértük egymást. Csak a megfelelő ember kellett neki :P

2013. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13-as vagyok

Ja, és nagyon önbizalomhiányos, szóval tényleg nem egoista, pedig én pl. tökéletesnek látom.

2013. dec. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Utolsò!Akkor szerencsèd van! :D Remélem hosszù lesz a kapcsolat!(;
2013. dec. 5. 22:46
 16/16 anonim ***** válasza:
Persze, sok oka lehet, és valószínű csak annyi, hogy normális, magasak az igényei, és nem a nadrágjában hordja az eszét, nézd csak a mostani csajokat, mind ingyenprostit játszik, kevés kivétellel - nem csodálom, hogy nem kár belőlük. Vár amíg egy normális kedves szép és neki megfelelővel találkozik. Nem egoizmus, csak egészséges önvédelem. Nincs ezzel semmi probléma.
2014. febr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!