Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik manapság olyan, hogy egy 18-20 éves fiú jòképű, kedves és nem egoista, de mégsem volt még barátnője? Ha igen, akkor mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha jóképű minek lenne szerény? és már kihasználta volna a sok alja ribit.Szóval az buznyák.
2013. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ritka, de van ilyen! Lehet csak azért mert nem akart barátnőt vagy ne akar elköteleződni!
2013. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Létezik.

Például ha későn érő külsőre.Haverom 17 évesen viszonylag kisfiús,jelentéktelen pali volt.Emiatt kedves,szerény.

Az utóbbi egy évben hatalmasat változott,kihelyesedett.De a természetét megtartotta.

2013. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Első!Ez kb olyan,hogy ha egy làny szèp,akkor az is legyen nagyképű?!Hàt,ha valakinek szimpatiku az egoistaság,akk ok... (Y)
2013. dec. 5. 20:53
 5/16 A kérdező kommentje:
*az=ő
2013. dec. 5. 20:54
 6/16 anonim ***** válasza:
Lelki okai vannak/lehetnek.
2013. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nézzél már szét!! minden jó nő beképzelt...erről ennyit.
2013. dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
van, igen, én, s 2-es válasz talán a nyerő. :)
2013. dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sőt olyan is létezik,amelyik jóképű,jó szívű,sportos,intelligens,egoista,néha bunkó,mogorva,kedves(ha muszáj) és nincs barátnője.(ez lennék én)
2013. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Aha, pl az én barátomnak 20 évesen volt először barátnője, bár nem volt egy hosszú dolog, mert előtte akikbe szerelmes volt, az nem jött össze.

De igazából teljesen lényegtelen, hogy valakinek milyen kapcsolatai voltak és hogy volt-e már egyáltalán, nem ettől függ, ki milyen ember én úgy tapasztalom...

2013. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!