Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnak nem tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak nem tetszem odalent . Konkrétan nem mondja, de mindig mondja, hogy milyen jó a hátsóm, milyen jók a cicijeim. AZT soha nem dícséri meg . Talán még lankad is neki, amikor ujjaz. Van okom hülyén érezni magam?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 09:03
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:
100%

Azt nem is nagyon szokás dicsérgetni babám...minthogy jó a segged vagy jó a cicid,.


Fiatalka lehetsz még.

2013. dec. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség.

Egyébként meg én se illettem soha semmilyen szóval a punciját egy barátnőmnek sem.

Ahogy Asot is mondta a segget meg a cickót szoktuk. ÉS szerintem nem azért konyul le neki mert nem tetszik.

28/f

2013. dec. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is "fiatalka" vagyok, mégis égnek áll a hajam ettől a kérdéstől.
2013. dec. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ASOT ***** válasza:
1 pont akkor neked :)
2013. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
bocsi a hülye kérdésért , csak õ az elsõ barátom és ezt nem tudtam
2013. dec. 1. 10:40
 6/11 ASOT ***** válasza:
100%
nem baj, most már tudod
2013. dec. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezen ne aggódj. Soha egy pasi se mondta még, hogy jajj babám, de szép vaginád van, pedig találkoztam már nem kevéssel.

Azt nem szokás dicsérni, és ha esetleg igaz is lenne (105, hogy nem az, de tegyük fel), tehát tényleg nem tetszenél neki odalent és emiatt lankadna, akkor sem neked kellene hülyén érezned magad, hanem a pasinak, mert normális ember ilyet nem csinál.

2013. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi !
2013. dec. 1. 11:31
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer megdicsérte a párom, hogy "jaj de szép puncid van" Nem is igazán tudtam hová tenni a dolgot, és kínos is volt, tehát inkább örülj neki, hogy nem nagyon dicsérget. Tényleg nem szokás, én is meglepődtem. A cici meg a popó oké, az általános.

Meg aztán te dicsérgetni szoktad a farkát? xD

2013. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én szoktam mondani dolgokat. Pláne fürdéskor, mikor még a ülök a kádban, barátnőm meg ott sürgölődik semmiben, elnézegetem, meg simogatás is előfordul. Mondom hogy cuki, vagy ilyesmi.
2013. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!