Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami nagyon durva feladat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nagyon durva feladat kéne, de semmi ötletem. Nagyon bejön a srác, de meg szeretném szívatni! (? )

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy nálam 4 évvel idősebb srác és egyszer a fülébe jutott, hogy én bevállalós vagyok. Kitalálta az egyik találkozásunk alkalmával, hogy meg kell nyalnom az egyik haverja mellbimbóját, persze semmi kedvem nem volt hozzá. Ezután két hétig nyominak és nyuszinak hívott, és ezzel szívatott. Aztán nem olyan rég ismét találkoztunk, és akkor meg kitalálta hogy egy másik haverja arcát kell megnyalnom. Ezt viszont megcsináltam, semmi nem volt benne. :D Aztán szóba került, hogy biztos örültem volna, ha az ő arcát kellett volna megnyalnom, de tereltem a témát. Szóval, ő tudja, hogy nekem bejön.

A kérdésem tehát.. Tudnátok nekem segíteni, hogy kitaláljak valami hasonlóan beteg feladatot? :D



2013. nov. 30. 18:21
1 2 3
 21/27 gondolkodj válasza:

mondj neki olyan dolgokat pl. hogy nyalja meg a te arcodat a másik meg az hogy legyél bátor és győződj meg arról másnak nem tetszik e a srác ha nincs olyan ismerősöd akkor szabad a csók

amikor kettesben vagytok akkor egyszerűen csak teperd le

beszélj meg vele egy randit meg amúgyis miért baj az ha tudja h bejön neked legalább nem éri váratlanul a dolog ha meg van akkor nincs akadály a szex felé

2013. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
köszi:D erős késztetést érzek, hogy lekapjam:D de vicces lesz, ha leállít...:"D
2013. nov. 30. 18:57
 23/27 anonim válasza:
21-es minek kell körülnézni h tetszik e másnak is a fiú??? nem tök mind1 h kinek tetszik??
2013. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
amúgy, tudom hogy nem tetszik egyik ismerősömnek se, csak az a gáz, hogy korabeli lányok körülugrálják, rajonganak érte, és valószínűleg ha lekapnám, annak lenne nem is kevés következménye..:D
2013. nov. 30. 19:29
 25/27 anonim ***** válasza:
Na, a 10 évvel nem jártam messze az igazságtól.
2013. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
hát, van ez így:D
2013. nov. 30. 20:39
 27/27 gondolkodj válasza:
23-as ezt a tanácsot tapasztalatból adtam
2013. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!