Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami nagyon durva feladat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nagyon durva feladat kéne, de semmi ötletem. Nagyon bejön a srác, de meg szeretném szívatni! (? )

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy nálam 4 évvel idősebb srác és egyszer a fülébe jutott, hogy én bevállalós vagyok. Kitalálta az egyik találkozásunk alkalmával, hogy meg kell nyalnom az egyik haverja mellbimbóját, persze semmi kedvem nem volt hozzá. Ezután két hétig nyominak és nyuszinak hívott, és ezzel szívatott. Aztán nem olyan rég ismét találkoztunk, és akkor meg kitalálta hogy egy másik haverja arcát kell megnyalnom. Ezt viszont megcsináltam, semmi nem volt benne. :D Aztán szóba került, hogy biztos örültem volna, ha az ő arcát kellett volna megnyalnom, de tereltem a témát. Szóval, ő tudja, hogy nekem bejön.

A kérdésem tehát.. Tudnátok nekem segíteni, hogy kitaláljak valami hasonlóan beteg feladatot? :D



2013. nov. 30. 18:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Vidd neki a sorkatonai behívót.Tuti örülni fog neki.
2013. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell elégitenie a nyelvével egy forgalmas hely WC-jében :) Ettől tuti leakad ha pedig megcsinálja akkor is jól jártál...


(Nem értem ezt a jobbra-balra szivatásokat. Elég gyerekes)

2013. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Néha nem rossz ötlet a másik fegyverével támadni, de azért ha rosszul sül el még jobban lealacsonyodsz a szemében. Engem sosem érdekeltek az ilyenek, ha mondták hang vagyok akkor hang vagyok kit érdekel.
2013. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyszerű :D Nyalja meg ő is annak a haverjának az arcát :D
2013. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Nyaljon meg egy -20 fokos alumínium lámpaoszlopot.
2013. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
45%
nyalja meg a puncid
2013. nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Gondolom 13 évesnél nem lehetsz több..
2013. nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :D a lámpaoszloposon kiégtem..:"DD
2013. nov. 30. 18:28
 9/27 anonim ***** válasza:
nyaljon a haverja fülébe :DD biztos nem vállalná be
2013. nov. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
utolsó..:D erre már gondoltam, ez az egyik opció:D
2013. nov. 30. 18:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!