Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami nagyon durva feladat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nagyon durva feladat kéne, de semmi ötletem. Nagyon bejön a srác, de meg szeretném szívatni! (? )

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy nálam 4 évvel idősebb srác és egyszer a fülébe jutott, hogy én bevállalós vagyok. Kitalálta az egyik találkozásunk alkalmával, hogy meg kell nyalnom az egyik haverja mellbimbóját, persze semmi kedvem nem volt hozzá. Ezután két hétig nyominak és nyuszinak hívott, és ezzel szívatott. Aztán nem olyan rég ismét találkoztunk, és akkor meg kitalálta hogy egy másik haverja arcát kell megnyalnom. Ezt viszont megcsináltam, semmi nem volt benne. :D Aztán szóba került, hogy biztos örültem volna, ha az ő arcát kellett volna megnyalnom, de tereltem a témát. Szóval, ő tudja, hogy nekem bejön.

A kérdésem tehát.. Tudnátok nekem segíteni, hogy kitaláljak valami hasonlóan beteg feladatot? :D



2013. nov. 30. 18:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nyaljon bele a haverja nagyapjának az orrába, vagy két lábujja közé!
2013. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
Hány éves vagy??
2013. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Kitalálom:Te 10 éves vagy, ő 14?
2013. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
hát, rosszul tippeltél;)
2013. nov. 30. 18:39
 15/27 anonim válasza:
Mondd már meg légyszi.... am a 2 válasz a legjobb azt kéne neki mondanod am ha téll nem vagy 10 akkor bevallod az életkorod ;)
2013. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
felvállalom az életkorom, nyugi:D 15 vagyok.. és, elgondolkodtam komolyan a dolgon.. mármint, a 2. válaszon :D
2013. nov. 30. 18:46
 17/27 anonim válasza:
hát akkor mond meg neki a 2-est szerintem.... de majd értesíts kíváncsi vagyok..... sőt ha meg van a telefonszáma most hívd fel vagy majd az északa közepén xd de mindenféle képeen írd ki légyszi kíváncsi vagyok
2013. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
oké..xdd
2013. nov. 30. 18:50
 19/27 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel mit szól :D
2013. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
rendben, megírom majd:D
2013. nov. 30. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!