Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érez az exem ilyenkor?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez az exem ilyenkor? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Összejött egy fiúval, de már a kapcsolatuk elején megcsalta őt, úgy hogy lefeküdt velem, aztán egy jó darabig nem találkoztunk, csak beszélgettünk néha néha(telefonon,neten stb.) és utána megint felhívott hogy ő ráér,ha van kedvem akkor talizhatnánk, így hát elmentem rá arra talira,az elején kicsit visszahúzódó volt,fura volt, de aztán egyre közelebb kerültünk egymáshoz és csókolózni kezdtünk. (nagyon élveztük,és mondta hogy ez már nagyon hiányzott neki)

utána megint tartottuk a kapcsolatot egy darabig, de a kapcsolatunk olyan volt mint a hullámvasút,egyszer fent voltunk,egyszer lent.... néha küldözgetett képeket,fehérneműset, de néha meg olyan volt hogy válaszolni sem akart amikor írtam neki, megkérdeztem mi a baja? azt válaszolta hogy utál,gyűlöl engem,de nem csináltam semmi olyat amivel megbántottam volna. és így most megint ott tartunk hogy nem tartjuk a kapcsolatot már jó párhónapja. Kicsit bonyolult ez az egész,de nem értem miért csinálja/csinálta ezt, szerintetek? voltatok már ilyesmi helyzetben?



2013. nov. 27. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek foglalkozol vele? Szard le.
2013. nov. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy én már nem foglalkozok vele, csak a mai napig néha eszembe jut ez a dolog,és elgondolkodok, hogy ennek most mi értelme volt?!???
2013. nov. 27. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd ,hogy kihasználjon.Ő se tudja mi akar ,de ne engedd meg neki ,hogy ha van kedve keress és egyből ugrassz neki ha meg nincs kedve hozzád flegmázik. Szerintem hagyd az egészet keress te is mást
2013. nov. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas volt a csaj, hogy megcsalta az új barátját veled, az ex-szel. Remélem megtudta a srác és kidobta a csajt, vagy meg fogja tudni valamilyen módon.

Felejtsd el, ez a vonat már elment.

2013. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még mindig együtt vannak, volt rá alkalmam mikor elmondtam neki hogy megcsalta őt, többször is, de nem hisz nekem mert azt hiszi hogy féltékenységből mondtam:)
2013. nov. 27. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért csinálja? Mert képtelen dönteni, és a szakítás felborított benne mindent. Épp ezért azt teszi, ami éppen eszébe jut. A gyeplőt már rég ledobta a lovak közé, abszolút semmi tudatosság nincs most a tettiben. Hidd el, ezekre utólag sem tud majd magyarázatot adni.
2013. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A másik variáció, hogy eleve ilyen hülye, de akkor már máskor is így kellett volna, viselkedjen.
2013. nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!