Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el hogy összejöjj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy összejöjjünk? (többi lent! )

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban. Ő már 17 én meg mindjárt 16. Nagyon tetszik és 2vel felettem jár. Szünetekben sokszor oda jön beszélgetni és általában naponta megöleljük egymást ha találkozunk. Egyszer csoportosan el is mentünk moziba. Sokszor mondja hogy szép vagyok szép a szemem vagy hogy hasonlítok az exére(ami itt jót jelent). Csak az a gáz hogy úgy érzem hogy 'megakadtam' vele kapcsolatban és a gyerek kicsit hangulatingadozós szóval nem tudom levenni hogy mire gondolhat vagy mit érezhet irántam..:// Légy szíves segítsetek hogyan tudnék összejönni vele?? Nagyon fontos lenne!!

2013. nov. 23. 00:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

"hasonlítok az exére(ami itt jót jelent)."


Szoruljon bele a fing a lovamba, ha ez pozitívat jelent.

2013. nov. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Egy kiadós szopással.
2013. nov. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudod azért jelent jót mert az a csaj nagyon kedves és szép lány volt (múlt évbe járt a suliba amikor én még nem). És légyszi a kérdésre válaszolj
2013. nov. 23. 00:51
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem kérek perverz kommenteket se hülye válaszokat..köszi
2013. nov. 23. 00:52
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
Ez nem a kívánságműsor azt kapod ami jár.
2013. nov. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Most komolyan ha ennyire unatkoztok írjatok a humor kategóriába mert ott szívesen is fogadják-.-

légyszi valaki normális írjon!!

2013. nov. 23. 00:59
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Hát, sztem te is elhívhatod valahova:) Pl nézz ki egy konkrét filmet, azt menjetek arra:D:D:DD:
2013. nov. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
háááát köszi de az olyan fura ha a lány kezdeményez..tudom h 21. század meg ilyenek de ha a csaj rámenős akkor a fiú általában elveszti az érdeklődését előbb-utóbb....
2013. nov. 23. 01:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz az ki kezdeményez... ha szereted akkor neked kell, mert akkor más be fog előzni... tényleg ezt akarod? Én is haboztam már, nem mertem megmondani a lánynak akit szerettem hogy mit érzek iránta, aztán egyszer csak lett egy falubeli barátja... Ennyit erről. Lehet ő uygan így van. Nyílván bejössz neki ha bókol, és nyilván szerelmes is beléd, csak fél... ennyi. Szerintem akkor próbáljatok beszélni egymással neten, mondjuk FB-n vagy skype-n, ott talán könnyebb mint élőbe...
2013. nov. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jó lehet de akkor a fiú előbb-utóbb elveszti az érdeklődést amit nem szeretnék. És ő tuti nem fél mert nagyon nagy önbizalma van. Sok csaja is volt már szóval nem azzal van a baj h fél vagy ilyesmi.. FB-n meg skypeon meg sosincs fent és ott senkivel sem beszél
2013. nov. 23. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!