Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú miért tilt le facebookon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú miért tilt le facebookon?

Figyelt kérdés

Ő kezdeményezett nálam, megadta a számát is, találkozót is kért. Már vagy 3 hete beszélgettünk, taliztunk is volna, de lemondta az egyetemre hivatkozva. Én egy kicsit kiakadtam, de nem vágtam hülyeségeket a fejéhez, csak annyit, hogy keressen mást, de nem gondoltam komolyan. Ez volt 3 napja, azóta nem is beszéltünk, és ma vettem észre, hogy kb 1 napja letilthatott facebookról. Én bocsánatot akartam volna kérni tőle, de addigra letiltott, de nem tudom, hogy mégis miért, mikor mondhatni ő nyomult rám. A mobilszáma van meg, esetleg arra tudnék neki üzenni sms-ben, hogy miért tiltott le, vagy sajnálom, ha megbántottam, és még szeretnék vele találkozni.

Arra tudnék még gondolni, hogy bár kérdezte, hogy mikor megyek legközelebb az ő városába, én pedig annyit mondtam, hogy minden hétvégén, de a szüleimmel, és nem tudom, hogyan tudnánk találkozni. Ebből azt szűrhette le, hogy én talán nem is akarnék találkozni? Pedig de, és nem tudom, hogy most miért csinálta ezt. :(


2013. nov. 17. 14:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Te írtad neki hogy keressen mást. Ebből ő azt szűrte le hogy egyáltalán nem akarsz hallani róla többet. Nem tudom mennyi idős vagy, de úgy látszik neked most kell tapasztalatból megtanulnod, hogy azoknak a dolgoknak amiket mondasz (akár fel vagy dúlva akár nem) következményei vannak.

Evvan fogadd el. bocsi ha túl nyers voltam

2013. nov. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ha tényleg azt írtad hogy keressen mást, akkor ne csodálkozz..


Én is ezt tettem volna a srác helyében..és tettem is már ilyeneket..

2013. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
most már megbántad és epekedsz... jól tolja a srác. tanulni kéne tőle.. nem írnád le az elérhetőségét? kérdeznék tőle pár dolgot..
2013. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Egy hisztis p**csa vagy. Ámen!
2013. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem azért csinálja, hogy mégjobban fuss utána. Ezért kell elfelejtened őt, mert ha most nem felejted el később csak ki fog használni.(ha szóba áll veled egyáltalán...)

De felőlem kipróbálhatod. Majd meglátod.

2013. nov. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
mit vársz megbántottad. igaz lehet hogy azért mondtad mert ideges lettél de az ember csinál olyanokat amit legszivesebben visszavonna késöbb de túl kéne lépned ez a szekér elfutott. zárt ajtón ne döröbölj. majd legközelebb ne bántsad meg.
2013. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!