Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú miért tilt le facebookon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú miért tilt le facebookon?

Figyelt kérdés

Ő kezdeményezett nálam, megadta a számát is, találkozót is kért. Már vagy 3 hete beszélgettünk, taliztunk is volna, de lemondta az egyetemre hivatkozva. Én egy kicsit kiakadtam, de nem vágtam hülyeségeket a fejéhez, csak annyit, hogy keressen mást, de nem gondoltam komolyan. Ez volt 3 napja, azóta nem is beszéltünk, és ma vettem észre, hogy kb 1 napja letilthatott facebookról. Én bocsánatot akartam volna kérni tőle, de addigra letiltott, de nem tudom, hogy mégis miért, mikor mondhatni ő nyomult rám. A mobilszáma van meg, esetleg arra tudnék neki üzenni sms-ben, hogy miért tiltott le, vagy sajnálom, ha megbántottam, és még szeretnék vele találkozni.

Arra tudnék még gondolni, hogy bár kérdezte, hogy mikor megyek legközelebb az ő városába, én pedig annyit mondtam, hogy minden hétvégén, de a szüleimmel, és nem tudom, hogyan tudnánk találkozni. Ebből azt szűrhette le, hogy én talán nem is akarnék találkozni? Pedig de, és nem tudom, hogy most miért csinálta ezt. :(


2013. nov. 17. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad neki, hogy keressen mást. Ezek után mit vársz? Ez a hajó már elúszott.
2013. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"nem vágtam hülyeségeket a fejéhez, csak annyit, hogy keressen mást"

Hát nekem ez nagyon nagy hülyeségnek hangzik pedig. Abba bele sem gondoltál, hogy esetleg tényleg nem tudott elmenni, és azért lett ideges, mert te ezt mondtad??

2013. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
*nem egy napja, hanem csak kb 2-3 órája tilthatott le, mert még délelőtt láttam belépve, de ahogy írni akartam volna neki, már nem tudtam.
2013. nov. 17. 14:46
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar beszélni veled, mert ezt mondtad neki. Lépj túl és ne siránkozz, viszont okulhatsz a történtekből.
2013. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
de nekem nem kell másik fiú! tudom, hogy hülye voltam, de nem lehetne valahogyan "visszacsinálni"?? úgy sajnálom az egészet :/
2013. nov. 17. 14:48
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg úgy vélte, hogy egy újabb bunkó lány került az útjába, aki nem gondolja komolyan az ismerkedést, mert úgyis jut minden ujjára 5 másik srác is.

A "keressen mást" így rövidke 3 hét után durva megjegyzés volt, nyilván bevillant neki, hogy pár hónapos kapcsolat után mit kapna tőled egy program lemondásáért, ha már az elején is ekkora tirpák vagy.

2013. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg sajnálod ne nekünk mondd, vedd fel vele a kapcsolatot. Kérdés, hogy ezek után nem-e gondol rád egy utolsó bunkóként..
2013. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Letiltott, mert hisztis voltál!
2013. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez most így alakult. A "keress mást" miatt tilthatott le és persze előtte is azért mert bár tudta, hogy sokszor jársz arrafelé de egy órát sem vagy hajlandó szentelni rád az idődből, így nem akarta, hogy ez tovább folytatódjon.

Bepróbálkozott, voltak bizonyos nehézségek de részedről nem látta az igyekezetet csak a kibújást, ezért.

2013. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemelted. Én is így szoktam a hozzád hasonló szemét lányokkal.
2013. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!