Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
16 éves fiu vagyok anyukám készit ki ruhát és anyukám rak enni mindig.

2013. nov. 14. 13:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Csak gondoskodó. De azért a lányok jobban szeretik az önállóbb pasikat.
2013. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
32%
ilyen pici korban még nem ciki. később se ciki, csak ha csaj van ott, akkor csinálj úgy mintha mindig te szoktad volna etetni magad. ha nincs, hagyd, hogy anyád kiszolgáljon, elvégre azér szült, hogy a szolgád lehessen.
2013. nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

inkább aranyos :)

bár én nem engedem, hogy anya benyúljon a szekrényembe, mert akkor nem találok semmit :/

16/L

2013. nov. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szerintem az. Én már általánosban is rohadt mérges voltam, mikor anya ilyenekkel próbálkozott. Az ételkészítés az más, az kedves dolog, de nehogy már egy 16 éves ne tudjon magától felöltözni...
2013. nov. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
xd
2013. nov. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
5 .vàlaszolo mi olyan vicces?:)
2013. nov. 14. 13:46
 7/25 anonim ***** válasza:
Az önállóság fontos egy férfinak nagyon.
2013. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Feltudok őltözni egyedűl is csak anya késziti ki a ruhát !
2013. nov. 14. 13:50
 9/25 anonim ***** válasza:
A kajás részével semmi gond. Ruhákkal kapcsolatban, szennyes-tartóba rakd ki a mosandót, anyukád a tiszta ruhát max. a szekrényedbe tegye, de azt tudd eldönteni egyedül is, hogy mikor mit veszel fel. Illetve szobádat takarítsd önállóan (ablakok, bútorok tisztítását is), öntözd virágaidat, legyen zárható privát fiókod, tudatosítsd anyukáddal, hogy feleslegesen ne mászkáljon a szobádba.
2013. nov. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Én beengedem a szobámba azt csinál bent amit akar.

De a szobámat is ő szokta takaritani.

2013. nov. 14. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!