Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz érvényesülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz érvényesülni manapság a lányoknak?

Figyelt kérdés
Igazából a véleményetekre lennék kíváncsi mert kicsit el vagyok keseredve. A bátyámnak és a páromnak eléggé bejött az élet, legalábbis most így tűnik hiszem mindketten 22-25 körül vannak és már vezető pozícióban. Én jelenleg fősulin tanulok Szolnok megyében. Mivel nem voltam kitűnő tanuló csak átlag 4-es ezért fizetős suliba járok. Nincs jogsim, autóm és semmi extra. A probléma az hogy hiába szeretnék fejlődni vagy előrelépni egyszerűen nincs munka a lányoknak (fiúknak se sok). Úgy érzem hátrányban vagyok a nagyvárosi lányokhoz, és a korosztályombeliekhez képest hiszen eddig csak gyárban tudtam diákmunkát vállalni, de azt is csak állandó ingázással. Ti hogy vagytok ezzel? Ráérek még tapasztalatot szerezni? Itt elsősorban nem a pestiekre és nagyvárosiak véleményére vagyok kíváncsi, hiszen nekik azért elég sok lehetőségük van diákmunkákban is válogatni. (de persze ők is írhatnak :) ) 21éves leszek egyébként.
2013. nov. 12. 15:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Manapság szerintem mindenkinek sokan vannak így, hogy nehezen tudnak elhelyezkedni, neked viszont 21 évesen még elég nagy esélyed van. Nagyvárosban jóval könnyebb lehet gondolom, de, ha majd végzel a sulival és keresgélsz, tuti fogsz találni
2013. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Gyűjts egy kis tőkét és költözz nagyvárosba.
2013. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én jelenleg csak a sulival foglalkozom, én is fizetősön vagyok. Úgy vagyok vele, hogy előbb legyen meg a suli, utána ráérek a munkakereséssel szenvedni. Egyszerre ne akarj mindent szerintem. 20/F (vidéki)
2013. nov. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
34%

Azt ugye ne felejtsük el, hogy manapság nagyon népszerüek ezek az webkamerás oldalak, ahol a lányok mutogathatják magukat pénzért! És otthonról, és letilthatod bizonyos országok látogatóit! Szoval viszonylag biztonságos. Sőt még akkor is van luzer, aki fizet, ha csak ülsz és vigyorogsz. Mert ugye sok ott a manipulálható luzer, akiktől ki lehet csikarni a pénzt.


Csak ugye a lányok meg nincsenek annyira rászorulva mégse, mert ezt már erkölcstelennek tartják. Pedig elég nagy pénzeket lehet vele keresni!


De hát ha nem kell, akkor nem tudok mit csinálni...Bezzeg a fiukat meg elküldik fizikai aljamunkára, ha csak a két keze van, ami értéket jelent. Szóval itt is akettős mérce.


Mert a nőknek mindaddig feltétlen értéke van, amig van rajtuk legalább 1 dugható lyuk!

2013. nov. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ha éhenhalás fenyegetne akkor is inkább választanám a gyári munkát mint hogy a testemből éljek. Van normális párkapcsolatom és ha lesznek később gyerekeim akkor szeretném ha a szemükbe tudnék nézni, szóval ez a "lehetőség" kilőve.
2013. nov. 12. 15:27
 6/23 anonim ***** válasza:
5%
oké, de nem tudom mit szolnál, ha a pasik is megtagadnák a fizikai munkát, mondván, hogy ők nem málhás szamarak
2013. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
de ki mondta hogy én megtagadom a fizikai munkát??? :D olvasd már el légyszíves megint, hogy mit írtam!!! mindenkinek szíve- joga eldönteni miből él meg... ha egy férfi úgy dönt hogy nem végez fizikai munkát hanem a testéből él ezután.. akkor az az ő döntése és vállalja is a következményeit. itt nem ez volt a kérdés!
2013. nov. 12. 15:31
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

Manapság nehéz érvényesülni egy lányak? Ez nekem új.

A világ 2/3-ad részén a nő rabszolga, csereáru, és egyetlen okból nevelik fel, hogy valami fószerhez hozzáadják némi anyagi haszonért. A nyugati világban a második világháború előtt még a nőnek otthon volt a helye, tanulni gyakorlatilag nem nagyon tudott, előtte meg még szavazó joga sem volt.

Az utóbbi 30-40 év az a nyugati világban, amikor a nőnek aztán egyre több esélye van érvényesülni, szavazhat,tanulhat,karriert épithet, politikus,orvos,ügyvéd,bármi lehet,lehet szexuális énképe, stb...

Egy 21 éves lánytól azt olvasni 2013-ban európában, hogy manapság nehéz érvényesülni egy lánynak nem kicsit meglepő.

2013. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
25%
hát igen...nagyon hozzá lettek szokatva a nők a johoz, és ha már küszködni kell valamiért, akkor rögtön sirnak.
2013. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
miért kell egyből kötözködni és lehúzni? nem arról van szó hogy "sírok milyen rossz nekem" de például meg kell nézni, hogy vidéken vagy pesten milyen lehetőségek vannak egy lánynak tanulás mellett. mert itt szinte semmi és nem európát kell itt más kontinensekkel hasonlítgatni ... -.- légyszives a kérdésre válaszoljatok már és ne a testi munkával meg hasonlókkal foglalkozzatok.
2013. nov. 12. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!