Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudod, hogy a kiszemeltednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudod, hogy a kiszemeltednek tetszel, és mint embert, kedvel. Azonban foglalt a szíve. Feladod a küzdelmet, vagy harcolsz a végsőkig?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 23:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Feladom a küzdelmet. Nem veszem el egy másik lány szerelmét. Hol van már a női szolidaritás? Neked hogy esne ha egy másik csaj rányomulna a pasidra, akit szeretsz?
2009. nov. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy nem nyomulok rá,és nem szeretnék beleavatkozni az életébe.Annak a válaszolónak üzenem,aki mégis szeretne közelebb kerülni ahhoz a sráchoz,hogy szerintem nem jó ötlet!Majd ha felszabadul,akkor próbálkozok én is,szerintem te is tedd azt!Addig meg visszavonuló! :-) Tippeket azért szívesen fogadnék,hogyan tudnám elfelejteni...
2009. nov. 17. 16:50
 13/13 anonim ***** válasza:

Női szolidaritás??? Az milyen? Bocs, nem hiszek már benne. Ezzel nem azt mondom, hogy hajtson rá...inkább várjon. De ne beszéljünk már ilyeneket. Egy csomó olyan lány vesz körbe, aki magasról tojik rá, hogy melyik pasinak van barátnője...Így szedték el az én pasimat is. Szóval szerintem nincs olyan, hogy női szolidaritás.


20/lány

2009. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!