Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudod, hogy a kiszemeltednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudod, hogy a kiszemeltednek tetszel, és mint embert, kedvel. Azonban foglalt a szíve. Feladod a küzdelmet, vagy harcolsz a végsőkig?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 23:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Harcolj!


"Nem azt bánod amit megtettél, hanem azt amit soha sem..."

2009. nov. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Harcolj! Én legalábbis mindig harcolok. Igaza van az előttem lévőnek...Később bánni fogod az elmulasztott dolgokat...
2009. nov. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem foglalkozom foglalt pasikkal. Van millió másik aki szabad.
2009. nov. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Viszont bárkivel előfordulhat,hogy olyasvalakibe akad bele,aki foglalt.Van,aki ilyenkor visszavonulót fúj,és van,aki rástartol a kiszemeltre.Én ilyenkor inkább csak csendben kivárok. :-)
2009. nov. 17. 00:07
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Első vok.

Nem, nem nem jó ez a csendes taktika higyj nekem kérlek.

kor? nem? és folytatom tovább.

2009. nov. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szia Első!

Én 23 éves vagyok,és lány.Ő foglalt,és úgy vettem észre,nagyon szereti a barátnőjét.Ezért gondoltam,hogy inkább nem ártom bele magam a kapcsolatukba.Boldognak látszik,ha a csajjal van,szint elolvad,ha ránéz.Szóval,szerintem esélytelen! :-) Amúgy ismerjük egymást a sráccal,jóban vagyunk,de inkább ismerősi,mint baráti szinten.Azt sejtem,hogy tetszek neki,de semmi több.Ezért gondoltam a csendes taktikára! :-)

2009. nov. 17. 00:17
 7/13 anonim ***** válasza:

Hja értem :S

Igy, hogy szereti a b.nőjét necces...

Azt hittem konkrét jelzés volt csak valamiért nem tud lépni.

Igy tényleg a várakozás a legjobb :(

2009. nov. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem baj,én várakozásban már bajnok vagyok! :-) Lehet,hogy nem érdemes várni,így csak csendben ábrándozok,de azért annyira nem vagyok szomorú! :-) Köszönöm szépen a válaszokat!Főleg az utolsónak köszönöm,hogy próbált segíteni!Aranyos vagy! :-)
2009. nov. 17. 00:22
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia !Szerintem várakozz és addig ovatosan érdeklődj hogy vajon szabad-e vagy nem .Mert gondolom egymás iránt kölcsönösen éreztek valamit.Csak nemmertek közeledni egymáshoz.lehet hogy a srác félénk te meg mint nő nem közeledsz.Igy van?Éppen ebben a cipőben járok most, mert ugyanis van egy srác aki rám összpontositota a tekintetét nekem is tettszik

de én bátortalan vagyok meg persze csaj.De amugy tettszik de ő se mer felém meg én se ő közeledni.Most előszőr csak azt szeretném kideriteni hogy szabad-e,

ha pedig, nem akkor hagyom .De ha nem puhatolok utánna és a végén kiderül, hogy szabad volt .Akkor magam hibáztatom .Szoval rajta .Szoritok neked .


Én nem tudom ,hogy ha ő nem mer megszolitani akkor én ,hogyan tegyem?Merjem -e felvállalni .Mit mondhatnék neki?Hogy ne legyen az a véleménye, hogy nagyon akaszkodo vagyok. Tehetek valamit?irjatok nekem is ehhez ..

2009. nov. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind szép és jó, de egy pillanatig gondolj már a lányra is! Az egy dolog, hogy kívültről tetszetek egymásnak és jófejek is lehetettek egymás szemében... de ettől még a másik lánnyal van! Én voltam ilyen helyzetben, és a pokol legmélyére kívántam a külső "betolakodót", aki miatt féltékenynek kellett lennem, bármennyire is bíztam a pasimban. Annyi szabad fiú van! És lehet, hogy ő is fel fog szabadulni. Akkor majd kerülj hirtelen elé, érted. És össze fog jönni. De kérlek ne mérgezd meg mások boldogságát! Tényleg sok szabad pasi van addig is lehet pasizni ha nem bírod ki és rá vársz :( Ez csak az én véleményem, hogy egy kicsit lásd a másik oldalról is...
2009. nov. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!