Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan pasizzak be fogszabályz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan pasizzak be fogszabályzóval?

Figyelt kérdés
2007. okt. 4. 15:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a fogszabályzó napjainkban már nem olyan nagy tragédia. Nem szabad szégyellni. Ha magabiztos vagy és nem szégyelled, hanem büszke vagy rá, akkor nem lesz semmi gond. Mosolgyogj ugyanúgy és legyél magabiztos. Az a fogszabályzó pedig egyszer lekerül és gyönyörű szabályos fogsorod lesz, amivel hódíthatsz ezerrel. De amelyik fiúnak tetszel nem hiszem, hogy egy fogszabályzó miatt kikosarazna.
2007. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Kiscsaj!!Ma már a fogszabályzó egyenesen divat!!!Na ne már,hogy ez téged zavar:):)Ne legyél buta viseld úgy mint egy ékszert csak lazán és vagányan.Nekem van egy barátnőm a suli kedvence igazi bulis csaj és képzeld színes fogszabilya van és IMÁDJÁK!!!!:):)BULI AZ ÉLET!!!
2007. okt. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sem zavar ma már senkit sem a fogszabályzó, amikor ma már majdnem minden fiatal szájából kilóg valami fémkaszni.Ez ma már igazán nem akkora téma, mint nagyon régen.
2007. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
ma még ciki a fogszabi? szerintem azzal együtt pasizz! neked nagyobb gondot jelent, mint neki.
2007. okt. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
96%
figy nekem is van fogszabályzom és azota több pasim voan mint előtte volt:D
2007. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

ettöl ne félj mert még mindig jobb fogszabályzosnak lenni minthogy csámpás fogaid legyenek

ez egy pasi szemében vonzo is lehet hisz adsz magadra foglalkozol magaddal azért h késöbb bátran tudj mosolyogni

2007. okt. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Az én barátnőmnek is van :) és ha szép vagy akkor semmi gond :) De amúgy sincs gond. Szerintem nem gáz! :)
2007. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

"Az én barátnőmnek is van :) és ha szép vagy akkor semmi gond :) De amúgy sincs gond. Szerintem nem gáz! :)"


de elgalábbo da írta hogy amugysincs gond :D


(osztályunkba messze a legcoolabb csajnak fogszabija van ) anyi baj legyen :D hidd el szeptember óta (9. a osztály:D) senki se nézett a fogára :Dmással vagyunk elfoglalva kicsitl entebb... :D + legalább márm ár ivcces :D és jol is jön: megusztuk a felelést me bele akadt vmi a fogszabijába :D s a tanár ki bukotta röhögéstöl a sézkböl hehe :D MI MEG PERSZE VIRULTUNK OHGY NEM FELELÜNK :D cal nem gáz :D + aki esetleg írt / fog írni hapi (bele értv engem is :D) álok elédbe :D ^.^ a fogszabi legyen a legkisebb gond :D pl ha sík bunkó egy csaj az már szánalmas :D vagy ha speciel adagoljam agába a fehér dolgokat :Dl egyen az por alapu vagy épp folyékony :D (gondolom le esett :D)

2007. dec. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten bejönnek a fogszabályzós csajok. Ne aggódj, felejtsd el, hogy van, és nem lesz gond. A gátlások benned vannak, nem a másik félben.
2008. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

en is fogszabalyzos vagyok:) mar masodszor..:)

Eloszor mikor feltettek, kibuktam, tragedia volt szamomra h most en vasakkal a szamban rohangaljak.. De persze azt is idovel mogszoktam, sot! eloszor fogatlan is voltam (14 evesen) mivel kihuztak a szemfogaimat, nyugi tejfogak voltak, csak nem akartak a rendesek lenoni.. Na a lenyeg, h eddig egyik pasimat sem zavarta h most fgoszabalyozom volt-van, sot szinte eszre sem veszik. Es tenyleg csak sajat magadnak teszel tobbet-jobbat, ha elfogadod magad igy, aztan sokkal konnyebb lesz, es meglatod, eszre sem veszed es mar levettek:)))

2008. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!