Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ez történt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ez történt velem?

Figyelt kérdés
Már második éve hogy anyunál töltöttem a szilvesztert(merz elvaltak a szuleim) es 2 éve egy kicsit berugtam...es ejszaka a keresztapam mellett ebredtem.Nem gondoltam gondnak ezt mert sokszor aludtam már vele.De most rátette a kezét a mellemre ...és annyira megijedtem hogy aztcse tudtam mondani neki hogy haggyon békén :S aztan lememt egeszen a hasamig es benyult a polom ala ..levettem a melltartom es ugy fogdosta a melleimet...majd kis ido utan ram maszott és megcsokolt....most sem tudtam mit tenni...annyira meg voltam szeppenve...ezek utan nem tortent semmi mert erőt gyujtottem es azt mondtam neki h menjen a masik agyra es hagxon beken.Ekkor 14 éves voltam.Idén ujra hazamentem..(nem szilveszterkor) ..nem voltam berugva meg semmi...Aztan eljott az a nap is hogy ott aludt mert lekeste az utolso buszt...most nem mellettem aludt.hanem kozvetlen a foldon is az agyam mellett...amikor aynu elaludt odajott hozzam felkonyokolt az agyra es megkerdezte h nem talalkozhat e ujra a melleimmel es a tavainol tanulva rogton ravagtam h nem!Es hosszasan beszelt nekem arrol h nem tud magaval mit csinalni mert belem szerettett (hozzateszem h 40 eves ) aztan elaludtam...illetve csak ugy tettem mrrt nagyon feltem h mit csinalna velem es vartam a fejleményeket h mit fog csinalni...szepen lassan lehuzta rolam a takarot es elkzdte simogatni a fenekemet sokaig amikor a nadragot is le akarta huzni elkezdtem fotlrgolidni es ,,felebredtem" hogy nehogy tul mrsszire menjen.Manap anyu nem ertett hogy miert voltam annyira szarul nem tudtam mason gondolkozni csak a rltortenteken.mellesleg a keresztapam anyu testvere. Nem mondtam el anyunak nem mondtam el egyik baratnomnek se hogy mi tortent.Se apunak akivel lakom meg az ellettarsanak sem (aki nagyon jo anyukat potol nekem) Nagyon felek elmondani nekik.Egyszerueen nem tudom hogy kene elmondanom.Sot mar attol is felek hogy mar eltelt egy ev es meg mindig nem szoltam senkinek..mit szolnaka ehhez? Nagyon utalom ezertmeg soha nem akarom latni(ez elkerulhetetlen) de nem akarom feljelenteni...Nem akarok abban a tudatban elni hogy en juttatam bortonbe anyam testveretn..meg amugyis mit szolna ehhez anya? Nagyon rosszul vagyok nem telik el nap hogy ne gondolnek erre es tisztara ki fogok keszulni! MIT TEGYEK??????

2013. okt. 29. 12:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
annyira meg voltam szeppenve, hogy levettem a polom :)))
2013. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
okes melltartot ... nem mindegy? :P
2013. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Amugy a keresztfaterod mindig ott van anyukadnal? Erdekes!
2013. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De mit tegyek? :'(
2013. okt. 29. 12:22
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem nincs ott nála csak gyalran látogatja
2013. okt. 29. 12:23
 6/20 anonim ***** válasza:

"aztan lememt egeszen a hasamig es benyult a polom ala ..levettem a melltartom"

Miért vetted le a melltartód? Talán az lehet megoldás, ha nem egy szobában alszotok hárman vagy négyen vagy ahányan vagytok mint egy..., hanem külön. Ha ez nem megoldható akkor idén 16 vagy ugye? Nos nem biztos, hogy idén nem fogsz belemenni.

2013. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
jah bocs csak telefonon irtam ki es az ,,m"-et nem akartam odatenni :D
2013. okt. 29. 12:41
 8/20 anonim ***** válasza:
nincs külön szobád?
2013. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szólnod kell valakinek, mert nem áll le. Én is ilyesmi helyzetben voltam. :( Csak sokkal kisebb voltam. :(
2013. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
mond meg neki határozottan, hogy fejezze be mert te ezt nem akarod. meg ha nem hagyja abba feljelented.
2013. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!