Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik nap tök jól elvagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik nap tök jól elvagyunk, másnap meg már úgy csinál, mintha nem történt volna semmi se. Miért?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit a buszon ismertem meg (közös ismerős által), és azóta általában hetente 1x beszélgetünk is a buszon. Tegnap is nagyon jól elbeszélgettünk, meg hülyültünk, és közel voltunk hozzá, hogy összejöjjünk, de ma meg már úgy csinált, mintha nem történt volna semmi, mintha nem is ismerne, vagy nem tudom...:( És ilyen már többször is volt, hogy ezt csinálta. Miért?:( Van olyan is, hogy a beszélgetésünk utáni napokban mindig rámvigyorog, de aztán azt is abbahagyja egy idő után (pedig visszamosolygok). De most még csak nem is vigyorog.:S Most akkor mi van? Akar tőlem valamit?

16/L


2009. nov. 11. 17:21
 1/4 anonim válasza:
hát ez ismerős hejzet....szerintem tedd féltékennyé vagy pedig kérdezz rá nála h mit akar
2009. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már féltékennyé tettem (pont tegnap) - de nem direkt... csak így jött ki.:D
2009. nov. 11. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet,ha sikerül megfejteni szóljatok.És akkor még rajtunk lányokon nehéz kiigazodni.Bizonytalan és döntésképtelen.
2009. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány éves a srác?

Ha idősebb akkor lehet h ott voltak a haverji és nem akarja felvállalni hogy ismer. 17-21 éves korban (Nem értem miért)ciki. Ha meg veled eggyidős, szimplán idióta.

25/f

2009. nov. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!