Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom volt nöje bejelölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom volt nöje bejelölt face-n ismerösnek. Ti visszaigazolnátok?

Figyelt kérdés
Állitólag nincs már köztük semmi, de azèrt furcsa.
2013. okt. 14. 00:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%

hmmm legyėl magabisztos , fogadd el , de nem jó bizni a pasikban, ezt elfelejtheted, majd nehogy a szemeid lássa a valóságot, mi nök sem vagyunk szentek, de a fėrfiak is tudnak 5-6 növel társalogni

pėldául ha a párom megnėzi a nöket,olyan hisztėrát csapok, Mert en soha nem fogok bizni,eleget átvertek, sok szeget szegeztek már belėm, elegem Volt.....

2013. okt. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%
Repülnél is ha amiatt hisztiznél,hogy megnézek mást.
2013. okt. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Nem jelölnék vissza csak ha ismered és normális...
2013. okt. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Ismerem. A gyerekeink egy helyre járnak edzèsre. De mèg soha nem beszèltem vele egy szót sem.
2013. okt. 14. 01:29
 15/21 anonim ***** válasza:
Mi a a facebook?
2013. okt. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, igazold vissza. Ott fog lesben állni, hogy mikor utazol el, vagy írsz ki valamit, amiből kiderül, hogy vitáztatok a pároddal és akkor majd lecsap. Szolgáltasd ki magad az ellenségednek, mert hogy nem barátkozni akar veled, hanem kiismerni téged, hátha ezáltal könnyebben visszaszerezheti az exfütyköst, arra mérget vehetsz.
2013. okt. 14. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nagyon fura. Lehet hogy baratkozni akar veled mert szereti meg ot (baratsagbol)? De az is lehet hogy gonosz szandekok vezerlik es rolad akar tobbet megtudni, vagy rajtad keresztul akar kozelebb kerulni hozza? Nem tudom... ezt mar te kell eszrevedd mi tortenik valojaban.
2013. okt. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nem:D
2013. okt. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
mesélni akar
2013. okt. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
45%

En vissza jelolnem...

De lehet en vagyok a buta!

En minden normalis exemmel tartom a kapcsolatot es beszelgetunk, sajat csaladjainkrol beszelunk... Nincs min utalkozni a multat lezartuk! Emberileg szeretem oket mert mind hozzatettek jot es rosszat is a multamhoz, ha valahol talalkozok vkivel puszi-puszi helo mizu stb... Nincs veluk bajom! Es az se zavar ha a Parom felkoszonti oket, ismerosnek fogadja el stb stb stb...

Felnottek vagyunk, ha valaki utalkozik haragszik ott meg vannak erzelmek!

Es bllond leszek a feltekenysegi hiszteriammal masra a figyelmet felhivni!

Tudom, hogy alapvetoen se a no se a ferfi nem huseges, de nem gondolnam hogy osszejarnak a hatam mogott azert mert xy.be mert jelolni... Annak kicsit tobb jele van! :)

2013. okt. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!