Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők volt már olyan hogy mélytorkozás közben élvezett a pasi a torkotokba? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 15:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"Naná. Nem is krumplis tésztáért. : )"


Akár kényszerből is tehetted. Sokan nem önszántukból lesznek szextárgyak.

2013. okt. 10. 16:23
 12/14 anonim ***** válasza:

Dehogy hirdetem itt magam.


A pénz bármikor jól jön. A férfi is akart valamit, meg én is. Üzlet volt, ennyi.



Na és akinek te a torkába élveztél, az miért is vállalta?

2013. okt. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom, én szeretek szopni,ha mélytorkozni annyira nem is tudok. És szimpla a válasz, azért élvezem,mert a párom élvezi. Volt olyan párom aki nem annyira szerette, neki nem is szerettem annyira csinálni.

Sose mentek el, amikor tövig bekaptam, de nem is próbálnám ki, tuti hányásos vége lenne :)

2014. jan. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Általában szokott szólni, de ha nem, hát legalább nem érzem az ízét.

De amúgy nekem semmi problémám a mélytorkozással, szívesen csinálom, az anál gondolata is nagyon izgat és én beszéltem rá barátomat, hogy majd kipróbáljuk. Akkor én most földönkívüli vagyok?

2015. okt. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!