Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők volt már olyan hogy mélytorkozás közben élvezett a pasi a torkotokba? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem. szóltam, hogy szóljon, ha élvezni fog, mert valószínűleg hánytam volna.


neked milyen érzés volt?

2013. okt. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon jó érzés volt beleélvezni egy nő torkába.
2013. okt. 10. 15:23
 3/14 anonim ***** válasza:

ja, hogy te vagy a pali.



azt gondolom, hogy jó lehet beleélvezni. de ha a te torkodon tuszkolnának egy nagy fa@zt kíváncsi lennék mit mondanál. :D


elég a könnyezéssel meg a hányingerrel megküzdeni.


pont tegnap néztem egy kés/alatt-os részt. amiben a csaj mondja, hogy érzéstelenítéssel tanulta meg a mélytorok technikát.

én nem merném kipróbálni ezt a módszert mert félnék, hogy kár keletkezik a torkomban. van ott az a vékony kis izé. francnak sem hiányozna, hogy elszakadjon.

2013. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"azt gondolom, hogy jó lehet beleélvezni. de ha a te torkodon tuszkolnának egy nagy fa@zt kíváncsi lennék mit mondanál. :D"


Az első hozzászólásodból úgy tűnt hogy szoktál mélytorkozni. Ha ennyire nem tetszik a dolog, akkor miért csinálod?

2013. okt. 10. 15:31
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Igazi mélytorkozást 2x csináltam. Azt sem ingyen.

Mélyre szívni a farkat meg sokszor szoktam. Az belefér.


Amúgy meg az a nő aki a mélytorokra azt mondja, hogy szereti, az vagy másik bolygóról jött, vagy sokat fizetnek neki érte.


Egyébként meg szerinted az anált miért szokták csinálni a nők? 95 %-a nem azért, mert annyira imádja, hanem azért, mert ti imádjátok. Szóval ez nagyon álszent kérdés volt.

2013. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Valahogy nekem nem lenne pofám egy nőt erre rávenni. Undorító és megalázó. Ha valakit szeretek, nekem magamnak sem esne jól, ha ilyet csináltatnék vele.

F 30

2013. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De kis cuki vagy, utolsó.
2013. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Amúgy meg az a nő aki a mélytorokra azt mondja, hogy szereti, az vagy másik bolygóról jött, vagy sokat fizetnek neki érte."


Nem álszent kérdés volt, csak kíváncsi voltam hogy mit válaszolsz. És tetszik a válaszod, őszinte. A legtöbb nő, itt a GYK-n is, azt hazudja hogy szereti, pedig ahogy te is mondod, ez nyilván nem igaz. Na, az ilyen nőket nem szeretem. Az általad említett anális szex is ilyen. A nők bevállalják, vagy azt hazudva hogy szeretik, vagy azt hogy nem is jó, nem is rossz, el lehet viselni ezért megteszik pasi kedvéért. Nem tudom melyik a rosszabb? Nekem az sem tetszik, ha egy nő azt mondja hogy a pasi kedvéért csinálj, mert szereti őt. De ezt fordítva is lehetne nézni, vagyis ha én szeretem a barátnőmet, akkor nem fogom s*eggbeb*aszni, mert tudom hogy nem élvezi, csak azért teszi meg, mert tudja hogy örülnék neki.


Azt írtad kétszer csináltad eddig a mélytorkot, de azt sem ingyen. Ha nem ingyen akkor miért? Pénzért?

2013. okt. 10. 16:00
 9/14 anonim ***** válasza:
Naná. Nem is krumplis tésztáért. : )
2013. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De ugye ma már nem csinálod? Vagy itt hirdeted magad?
2013. okt. 10. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!