Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a "legridegebb" csillag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a "legridegebb" csillagjegy? Szexuális vonatkozásban?

Figyelt kérdés

Csak olyanok írjanak, akiknek tényleg volt ilyen tapasztalatuk.

Fiúk, lányok is:) írjatok kort, nemet. Köszi.


2009. nov. 8. 19:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hja..már akit hagynak. :/

Engem sajnos nem engedett közelebb. Mind1, nem én voltam az az ember. :(

2009. dec. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a vízöntő
2011. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Bak férfi-egyszerűen rideg,nem lehet hozzá közel kerülni...


Oroszlán (15/L)

most Szűz párom van, és maximálisan kijövünk .:)

2011. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

egyszer ismerkedtem egy bak lánnyal, meg tudom erősíteni hogy nem az érzelmek embere, és hogy esze ágába sincs lefeküdni senkivel még 20 évesen se, anélkül hogy valakivel régóta együtt lenne. szal ő tényleg "rideg" nek mondható, nehéz megnyitni, utána nemtudom milyen lenne, inkább hagytam, mer elsőre tipikus bak volt, és ha az is igaz rá hogy miután megszeret valakit utána se tudja kimutatni az érzelmeit, akkor az nekem rossz, rákként szükségem van rá hogy kimutassa hogy szeret.

kos barátnőm se nagyon tudja kimutatni, de ő azér lényegesen "jobb" ilyen szempontból, és fejlődőképes (nek tűnik még) :)

kor, nem

2011. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én is bak lány vagyok, és nehezen mutatom ki az érzelmeimet, de ha megbízok valakiben, akkor igen. Rák fiú, lehet hogy jól jártál volna vele. A bakok ha biznak valakiben megnyitnak neki.
2011. febr. 18. 14:00
 16/16 anonim ***** válasza:
Én mérleg vagyok, oroszlán ascendenssel - és mégis valaki "jeles" vagyok, aki NAGYON hideg és rideg... Ismerek egy Bakot, aki rideg maga is, bár sokkal kevésbé, mint én. Én eleve nem kimutatni nem tudom, hanem nincs indíttatásom szerelemszerű ösztönös érzelmekre.
2011. jún. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!