Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fiatal leszbikusok lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiatal leszbikusok lennétek, lefeküdnétek egy 50-es nővel?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg a komolyabb kapcsolat is szóba jöhet? Olyan nőről beszélek, aki jól néz ki, csinos, és a korához képest nagyon jól tartja magát.

2013. szept. 26. 12:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

soha...csak a saját korosztályom vonz


18/L

2013. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
én simán! 18/L
2013. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
21 vagyok és a válasz: igen, sajnos. Azért sajnos, mert tudom, hogy hatalmas a korkülönbség, de ha lenne rá lehetőségem és vonzódnék hozzá, akkor biztosan...
2013. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Simán elképzelető mert ez nem kor függvénye...főleg amikor valakinek olyan a kisugárzása személyisége ami megfog.Lehet valakik számára ez furcsának tűnhet de van ilyen és főleg a fiatalabbaknál előfordul hogy beleszeretnek egy idősebb személybe.Ami a komoly kapcsolatot illeti már húzósabb a felvállalás szempontjából.Hiszen az nem működhet titkok között vagy ha meg is próbálják adódhat olyan helyzet amikor vállalni kell.És ez a mi társadalmunkban elég rázós ügy.De elég ritka ez szerintem általában egyoldalú ez főleg egy ilyen helyzetben.Vagy ha kölcsönös akkor meg nem mernek nyitni a másik felé és így megmarad álomnak ez a dolog.
2013. okt. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Igazából gondoltam, hogy megosztó lesz a kérdés, nyílván vannak olyanok, akik csak a saját korosztályukhoz vonzódnak, és azért vannak olyanok is akik az idősebbekhez is. 14-es válaszolónak külön köszönöm, amit leírtál az egy NAGY igazság, főleg az utolsó mondat.
2013. okt. 2. 12:00
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyébként gondolom valós szituáció miatt kérded...?Azt nem tudtam eldönteni te melyik fél is vagy de kíváncsi lennék.Tehát az 50-es nő vagy a fiatal...?:-)
2013. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én a fiatal vagyok :)
2013. okt. 2. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!