Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kideriteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kati Tibor kérdése:

Hogyan tudnám kideriteni?

Figyelt kérdés
Van egy lány az iskolánkban akibe már elégrégóta szerlmes vagyok elégé jol elvagyunk (sőtt mitöbb hallottam az egyik barátnőjétöl hogy állitólag szerelmes belém) d és amikor megyünk hazafele mindig elégé jol elvagyunk de van egy kis bökenő van más is akibe szerelmes és itt is a kérdés most akkor kibe szerelmes jobban mert a barátnője elmondta nekem hogy mindkettőnkbe ugyanugy szerelmes de akkor most hogyan tudnám kideriteni hogy melykünkbe jobban szerelmes?

2013. szept. 23. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csókold meg egy alkalmas pillanatban, a reakciója a válasz.
2013. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad átverni.
2013. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ezt meg hogy érted hogy ne hagyam magam átverni mégis mi is lenne itt az átverés?

1-es válasziró én szerintem még nem kéne próbálkoznom csókal nála :)

2013. szept. 23. 18:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes beléd akkor egy csók semmi komoly kárt nem okozhat.
2013. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy egyszerre két fiúért is oda van, mi a agarancia, hogy melletted kitartana? Az ilyen lányok szeretik megvezetni a pasikat... ismerek én is ilyet... nem is 1-et !
2013. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Több vasat is tart a tűzben. Ez nagyon nem jó.
2013. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te akkor a Kati vagy a Tibi vagy?
2013. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
4-es válaszirónak üzenem hogy az a garancia hogy kitart mellettem hogy én nem vagyok a szobapapucsa mint a másik ember akibe szerelmes :)
2013. szept. 23. 18:56
 9/11 A kérdező kommentje:
6-os válaszirónak üzenem hogy ez nem ide tartozik hogy én most mivagyok ha anyira tudni akarod Tibi vagyok.
2013. szept. 23. 18:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Az nem garancia, mi van ha ő szobapapucsot akar?
2013. szept. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!