Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kideríteni a nevét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kideríteni a nevét?

Figyelt kérdés
Felvételizni voltam, de a listán csak a jeligéje van. A neve nem ugrik be, de ha látnám leírva, kapcsolnék, hogy ő az (felvételi elején mindenkit szólítottak, de akkor túl nagy volt az izgalom, és akkor még nem tűnt fel a srác). Aztán szünetekben mindig egymásra néztünk, volt, hogy rám is mosolygott, de beszélgetni sajnos nem tudtunk, mert ha volt idő, akkor inkább családnak közvetítettünk. Meg hát inkább a felvételire koncentráltam. Egyszerűen megbabonázott, és nem tudom kiverni a fejemből. Hogyan deríthetném ki a nevét? Tanácstalan vagyok. Már felkutattam az összes lehetséges nevet facebookon, de nem találtam. Mit tegyek?
2013. márc. 2. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

melyik város?

lehet azért nem találtad facen mert nincs neki

2013. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezed ott ahol voltatok,vagy hipnózissal.
2013. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem fog sikerulni...
2013. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!