Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30fiuval csokoloztam összesen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30fiuval csokoloztam összesen. Sok az?

Figyelt kérdés
voltak csak ien "összenyalások",de több hónapos kapcsolatom is volt.de amugy nem akarmilyen jottmenttel,es discokban sem.16vagyok
2008. júl. 3. 14:49
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
50%
2008. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
lol! tenyleg :))
2008. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

szerintem attol még mert számolod az nem arra utal hogy éretlen lennél hanem hogy kiváncsi vagy hogy mennyi volt, vagy pedig nem akarod elfelejteni. legalábbis én többeket ismerek akik számolnak mindent. nekem nehéz lenne emrt egy kezemen megtudnám számolni hány csajjal smároltam, pedig 22 vagyok.

de szerintem ettöl még nem leszel ribanc, ez nem azt jelenti hogy az lennél, lehet csak szimplán szeretsz csokolozni. :D

felfogás kérdése. :D

2008. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
100%

Hát, én most 17 vagyok... 16 éves koromig szerintem nekem több emberrel csókoloztam mint 30... Aztán megtaláltam a Páromat, Ő volt az első akivel lefeküdtem :) 8 hónapja együtt vagyunk :)

Szerintem nem sok, én nem szégyenlem őket... Mindig azt mondom, hogy legalább mostmár biztos vagyok abban hogy mit akarok, mert nagyon sok barátom volt. De ez van... Talán ha nme lett volna ennyi, most nem becsülném annyira... De legalább eddig úgymond, "kiéltem magam" pasizás terén és most már csak egyet akarok...

Szóval szerintem nem sok. :)

De látom hogy mostmár Te is komolyodsz :) CSak így tovább :D


U.í.: Én is írtam naplót :D:D:D:D

2008. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
57%
én 22 vok és kb 50el smároltam
2008. júl. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Az elegge sok, sajnos. De minden esetre az nagyon jo dolog, hogy belattad, hogy meg kell gondolni, hogy kikkel csokolozol. En most 18 eves vagyok es korulbelul 10 fiuval csokoloztam. (Nem szamolom, lehet kevesebb, csak nagyjabol ennyi.) De kettot leszamitva mindegyikkel jartam. Nem mondom, hogy eveket, de nem igazan voltak csak ilyen "osszenyalasok".
2008. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Lehet h ezt mar senki sem fogja elolvasni,de mindegy. Azóta összejöttem egy sráccal akit szeretek, és ő is engem. És senki mással nem csókolóztam. És vele minden más:)
2008. szept. 9. 23:17
 38/40 anonim ***** válasza:

Hát én mégis elolvastam:)örülök neki,lehet hogy ezuttal te is megtaléltad a Nagy Ő-t...amugy szerintem sincs semmi rossza abban hogy hány fiuval csókolóztál vagy hogy jártál-e vele vgy csak "összenyalás" volt...én is igy voltam vele,ezelőtt egy évvel nem komolyodtam volna le soha senkivel semmi pénzért utána volt elég pasim voltak ilyen "öszzenyalások" is és mostmár én is megtaláltam azt akit nagyon szeretek és nem csalám meg soha és nem engedem el többé soha magam mellől őt mert szeretem és ő is engem.szerintem kb te is gy van ezzel az egészel.tpvábbi sok boldogságot a jelenélegi barátoddal,vigyázz rá nagyon!

U.I:cejetlek kicsi barátnőm:D:*

2008. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Én sem gondoltam kicsi barátnőm h le fogok komolyodni, és h pont VELE! És azt sem h bele fogok szeretni... De így olyan jóó! És örülök annak is h a Tied és az Enyém olyan jó barátok:)-lehet néha túlzásba viszik,de sebaj,nekik megbocsájtjuk, ugye? na cuupp neked kicsike,én is szeresselek! Nektek is sok boldogságot, és sok........:P sok mindent:P
2008. szept. 14. 21:02
 40/40 anonim ***** válasza:
48%
szerintem nem gáz...jó mondjuk kicsit sok, de hát istenem fiatal vagy!használd ki:)persze csak mértékkel...az viszont gáz lenne, ha le is feküdnél velük!
2008. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!