Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30fiuval csokoloztam összesen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30fiuval csokoloztam összesen. Sok az?

Figyelt kérdés
voltak csak ien "összenyalások",de több hónapos kapcsolatom is volt.de amugy nem akarmilyen jottmenttel,es discokban sem.16vagyok
2008. júl. 3. 14:49
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
naplot irok ha nem gond...es kivancsisagbol megszamoltam,a mai vilagban mar csokolozas miatt is ribanc lesz az ember?
2008. júl. 3. 16:19
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen amiatt is!Sőt hogy felvidítsalak vannak olyan jótevő emberek akik ha csak meglátnak beszélgetni egy sráccal két nap múlva meg egy másikkal akkor másnap már azt hallod vissza hogy mekkor egy kurva vagy meg ehez hasonló szép jellemzések!Egyébként én ugy vagyok vele hogy nem tudnék olyan emberrel csókolozni akihez érzelmileg nem kötődöm!Most vagyok 18 éves és kb 4 srác volt eddig akivel csókoloztam!Én ugy gondolom hogy ez a 30 elég sok ahoz képest hogy 16 éves vagy és meg is magyarázom mért!:Bár nem tudom mikor kezdted de mondjuk hogy 2 éve...ha ezt átlagosan elosztjuk 15jut egy évre tehát több mint egy csók havonta!Namármost ha van egy pasid mondjuk 3 hétig vagy csak kettőig akkor az azt jelenti hogy még ki se jöttél a kapcsolatból de máris szaladtál egy másikhoz csókolozni....és ez egy külső szemlélőnek nem a legaranyosabb dolog amit lát, tehát egyből az lesz hogy micsoda ribanc vagy!Én a helyedbe kicsit visszavennék!Hidd el ezt nem bántásból mondom csak egyszerű jótanács akar lenni!Nagyon sokat fogsz egy idő után ezek miatt a csókok miatt szenvedni!Azért is mert csak kihasználni fognak a fiúk aztán késöbb azért mert nem lesz olyan srác aki szóba állna veled amiatt hogy a fél településsel kevertél!Elöbb ismerd meg a kiszemelt fiut és a csókok ráérnek késöbb!Akkor nem lesz mit megbánni és még nem is súgnak össze a hátad mögött!
2008. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
koszi az utolso valaszadonak:)ugy 85%ban igazad van,amugy13evesen volt az elso,es volt 8honapos kapcsolatom is,szoval nah...de ebbe a 30ba beleszamoltam a szimpla szajrapuszi,amibol volt 1par...es ezutan csak azzal fogok,akihez mar erzelmileg is vonzodok:)kossz meg1x
2008. júl. 3. 17:08
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen!Hidd el jobban jársz ha odafigyelsz!:)
2008. júl. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
68%
Talán egy kicsit sok de,ha azt mondod h nem jöttmentek akkor viszont semmi gond!!!!!!!!!
2008. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
18%
Legfeljebb egy jó kis hepatitis.....
2008. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
17%
De te ezt most úgy érted, hogy 30 külömböző pasival vagy mondjuk volt 5 pasid és azokkal összesen 30x?
2008. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
88%

a hepatitis hulyeseg!!! de a sima szajherpeszre tenyleg vigyazz, van hogy nem is latszik.

amugy nekem kicsit sok a 30.


meg valami. a hosszu-valaszado egyen szerintem sem mond hulyeseget, fogad meg a tanacsat.

2008. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sok én is 16 vagyok, kb három fiú volt eddig az életemben...tényleg jobban nézd meg kit csókolsz-mert ha nem figyelsz oda erre akkor el fogja veszíteni a szépségét.Ugye azt nem akarod?
2008. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
persze, hogy nem akarom. nah de azóta már gondolkodom is, mielőtt csókolóznék:)
2008. júl. 3. 22:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!