Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szép ennek a nőnek az arca?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 4. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
szerintem igen ;) meg a teste is jó
2009. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
csatlakozom az előttem szólóhoz.
2009. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Elég férfi szeme van, de a szája kompenzálja, úgyhogy igazából nem csúnya.
2009. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is szép. Amúgy lány vagyok.
2009. nov. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
jóféle...szép
2009. nov. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
az arca? neeem, ma láttam egy sokkal aranyosabb lányt :) kár h nemtudtam vele beszélni (kivételesen nem az én hibámból), valsz soha többet nem látom :(
2009. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szép, pedig én is lány vagyok. :)
2009. nov. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem. a teste oké, de az arc olyan rút kiskacsás. az ajka formátlan és olyan fura.
2009. nov. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én minden lánynak az ajkát nézem először.. és itt is azt néztem meg legelsőnek.. elrontja az egész összképet.. ronda.. meg az is "amelyiknek" vékony kis csík szája van, legyen telt, de ne túl telt.. csak olyan arányosan szépen telt:D.. és ne legyen mű! Ha a szája átment a rostán akkor jöhet a többi..:)
2009. nov. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ezaz intimissimi modell. minden női magazinban bennevan :D egy párszor volthogy ronda volt, de többször volt szép :D

ennél a képnél láttam már szebb fotót róla reklámban.

2009. nov. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!