Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Változott a gondolkodásod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változott a gondolkodásod, hozzáállásod annak köszönhetően hogy gyakorikérdésekezel?

Figyelt kérdés

Nekem pl. abban hogy miután láttam mennyi srác, férfi panaszkodik, hogy a nők nem adnak nekik esélyt, ha leszólítják őket az utcán vagy valahol, azóta senkit sem utasítottam el élből, ha elsőre nem is volt szimpatikus az illető.

Ennek köszönhetően ismertem meg és jöttem össze a barátommal. :)



2013. szept. 16. 22:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor ezzel az oldallal az egész világot meg tudjuk változtatni! :D
2013. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Még jobban megutáltam az embereket, mint előtte.
2013. szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is segített, bár nem éppen párkapcsolati szempontból. Mindenesetre eddig hasznosnak bizonyult bizonyos önismereti kérdésekkel kapcsolatban, bár való igaz, hogy sok időt felemésztett már. :D
2013. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy nem... :-D
2013. szept. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem :D
2013. szept. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem veszem túl komoylan az odlalt őláne ezt a kategóriát. Telejsen depresszióba esnék, ha így lenne. Sok világfájdalom nő és férfigyűlölet. Persze azért vannak jó kérdések és korrekt válaszok.

Egyszóval nem változott semmi.

2013. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát megnyugtatnak az olyan válaszok a hozzájuk tartozó kérdéseknél, ha valaki 17 évesen még csak nem is smárolt senkivel még nem maradt le semmiről. De ez nem tünteti el azt a hiányérzetet amit mindig érzek, akármit csinálok (sportolok, tanulok, bulizok stb).
2013. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Noydra ***** válasza:

Rájöttem, mennyi a szexuális analfabéta. Meg egyéb embertípusokat is találtam... bár nem kellett volna :)

Gondolkodásmódomon semmit.

2013. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, viszont kaptam pár dolgot az oldaltól, aminek örülök :)
2013. szept. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Pedig szerintem látni lehet a kérdésekből, kommentekből hogy apró dolgok megváltoztatásával mennyivel jobbá tehetnénk egymásnak az életet, csak egy kicsit kellene megerőltetnünk magunkat :D
2013. szept. 16. 22:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!