Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti megvetitek a naiv,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti megvetitek a naiv, butuska nőket?

Figyelt kérdés

Úgy értem a butát, hogy könnyen megvezethető, túl őszinte, gyermeteg, vagyis nem egy dörzsölt, rafinált ember, hanem olyan ártatlan, és hiszékeny típus, akit az emberek könnyen átvernek és félrevezetnek v. könnyen ki tudnak faggatni.

Megérdemli az ilyen nő, hogy a férfiak folyton megalázzák vagy távol tartják magukat tőle?

Jobban elítélitek az ilyen nőket mint a huncut, rafkós csajokat?


2013. szept. 15. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. szept. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 PureNameless ***** válasza:
100%
Én nem ítélem el. De ki sem használom őket, amondó vagyok, hogy valamilyen formában ha kicseszek valakivel azt úgy is vissza fogom valahogy kapni.
2013. szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem az ilyen csajok jönnek be.

2013. szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Naivakat nem, butákat igen.
2013. szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok fiú, szóval elnézést, hogy válaszolok.


Egy fogalomzavart szeretnék tisztázni. A naivitás, megvezethetőség, őszinteség, ártatlanság (...stb.) nem jelent butaságot, csak egy jólelkű ember tapasztalatlanságát jelzik. Én is ilyen voltam, de a sok átverés számítóvá és rafinálttá tett...

2013. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem vetem meg, de párkapcsolatra nem kéne, mivel úgy se passzolnánk össze. Barátnak már el tudom fogadni. A butuska emberrel is el lehet beszélgetni, csak talán nem olyan komoly témákról, viszont sokszor nagyon őszinték és ez azért jó dolog. Az más kérdés, hogy sokszor nekem kell megvigasztalni, amikor valaki átveri.


"Megérdemli az ilyen nő, hogy a férfiak folyton megalázzák vagy távol tartják magukat tőle?"


Ezt senki nem érdemli meg, de tény, hogy bárki képes belátással kezelni a párkapcsolati dolgokat, ha igazán akarja.

2013. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vetek meg senkit, ellenben az ilyen lanyoknak azert nem artana kicsit valtozniuk, a sarkukra allni, kiallni magukert es nem hagyni azt, hogy masok kihasznaljak oket. Ez a sajat erdekuk.


Nem gondolom, hogy barki megerdemelne a megalaztatast, ugyanakkor aki nem probal kicsit megerosodni, az onbecsuleset megerositeni, az sokkal konnyebben fogja magat aldozati szerepben talalni.


A masik veglet sem szerencses: rafinaltnak, trukkozonek, szamitonak sem kellene lenni.


A vegletek kozott valahol meg kellene talalni az egeszseges egyensulyi allapotot: egeszseges onerzettel, onbizalommal rendelkezo embert nehezebben tudnak masok kihasznalni es megvezetni es o sem erzi szukseget, hogy masok karara jatszadozzon, trukkozzon, rafinaltkodjon.

2013. szept. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ítélek el senkit,de nem keresem a társaságukat.
2013. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem őket :) Jobban tudnak szeretni :)
2013. szept. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!