Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vihog és butuska egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vihog és butuska egyre több tinilány?

Figyelt kérdés

A mai 14-19 éves korosztályt értem e dolog alatt. Nem tudom, miért van az úgy, hogy egyre több tinilány csak buta, vihogós, szexmániás, plázacica, és csak a pénz érdekli. Semmin sem érdekli őket.

18 éves fiú vagyok, és a gimiben már alig találok normális lányt. Miért ilyenek egyre többen, még ha eleinte nem is feltűnő szexmániás voltuk?


2012. szept. 28. 15:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%

Milyen jó hogy egy kérdést ilyen sokszor át lehet fogalmazni és újra megkérdezni



Megelőzöm a többi hozzászólót:

NE általánosíts


Blablabla

2012. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Mert a vihogással akarják leplezni azt, hogy mérhetetlenül ostobák.
2012. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
azért kedves kérdező. mert a fiúknak ILYEN LÁNY KELL. aki hülye hogy ne kelljen vele beszélgetni, szexmániás hogy dughassa a fiú egész nap.
2012. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj, hogy ez tényleg igaz.. Múltkor esett meg az, hogy egyik órán a tanárnő Hoffmann Rózsáról beszélt, és órák után az egyik lány megkérdezte a másikat, hogy "nézd, nem az az a csaj, az a Hoffmann Rózsa akiről a tanárnő beszélt?" Utána a másik mondta, hogy de hülye vagy és elkezdtek vihogni, mint a retardáltak :S 16/l
2012. szept. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én nem általánosítani akartam, csak arra gondoltam, hogy egyre többen ilyenek.
2012. szept. 28. 16:08
 6/17 A kérdező kommentje:
Tanórákon kell leginkább vigyázni az ilyen lányokkal. Engem se hagynak tanulni törifakton.
2012. szept. 28. 16:11
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Ne általánosits!Ez kicsit sértő az olyan lányokra nézve akik még normálisak...nem akarom magam fényezni,de nem szoktam vihogni,inkább mondjuk úgy, hogy mosolygós vagyok.Mivel még fiatal vagyok ezért nem is nagyon érdekel az,hogy pl. a barátomnak mennyi pénze van,és amúgysem akarom azt,hogy eltartsanak.Plázacica se vagyok,igazából csak annyit várok el ember társaimtól,hogy ne legyenek igénytelenek a külsőt illetően.Viszont én nem tartom magam normálisnak :))
2012. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell durcázni, mert nem kaphatod meg őket, az álszentség meg rosszabb, mint a vihogás.
2012. szept. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
#7. Nem azt írta le a kérdező, hogy te vagy ilyen, hanem azt, hogy egyre több az ilyen. Ja, azt nem tudtad, hogy az egyre több nem egyenlő a mindenkivel?! Bocs.
2012. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Na jóóó igaz...bocsi...csak kicsit már unom én is,hogy minden fiú siránkozik...Aki keres az talál...ennyi
2012. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!