Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vihog és butuska egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vihog és butuska egyre több tinilány?

Figyelt kérdés

A mai 14-19 éves korosztályt értem e dolog alatt. Nem tudom, miért van az úgy, hogy egyre több tinilány csak buta, vihogós, szexmániás, plázacica, és csak a pénz érdekli. Semmin sem érdekli őket.

18 éves fiú vagyok, és a gimiben már alig találok normális lányt. Miért ilyenek egyre többen, még ha eleinte nem is feltűnő szexmániás voltuk?


2012. szept. 28. 15:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én már jó ideje kijártam a sulit,és nálunk is ilyenek voltak a lányok.

Fiatalok.

Van amelyik aztán idővel beérik,van amelyik nem.

Olyan is van,aki csak direkt csinálja,hogy felhívja magára a fiúk figyelmét.

Van olyan pasi,aki bukik az ilyen csajokra.


De ha téged ennyire zavarnak,akkor ne foglalkozz velük.

2012. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb fiú tényleg ezt várja el, semmi többet. Szerencsére Te nem vagy olyan, kedves kérdező, a kérdésedből ítélve. (:

én 17 éves lány vagyok (majdnem 18), és valahogy sose voltam olyan, nem is vagyok, és nem is leszek, mert nem akarom, hogy egy hülye tyúkhoz hasonlítsanak. Velem ellentétben a húgom, aki 14 éves igencsak ostoba libaként viselkedik mostanában egyre gyakrabban.

Sajnos ez az igény, és "menőségből", vagy csak azért, hogy partnert szerezzenek maguknak a mai tinik, így viselkednek.

Sosem voltam ilyen, mégis van barátom, és rajta kívül senkivel sem feküdtem le.


Hidd el, vannak még normálisabb lányok, amilyeneket Te keresel, csak nagyon figyelni kell!

2012. szept. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az hogy lehet, hogy a #9 31%-ban hasznos a #10 meg 100%-ban! Hát ugyanazt írta le mindkettő!
2012. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 TOMAtm ***** válasza:
0%
óóó dekorcs vagy,örülhetnél h ilyenek,de te picsogsz...na húzzálel.
2012. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

mert ez a "menő és a trendi" ezért beolvadnak a tömegbe, és nem a saját egyéniségüket hangsúlyozzák..


én egyáltalán nem vagyok ilyen, ezért egy kicsit mindig is "különc" voltam, de nem bánom L/20

2012. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok


23éves srác vagyok de hogy igazságos legyek a mai fiatal fiú lányok mind buták.

5évig voltam egy kapcsiba január óta keresek magamnak bnőt és hát ne is beszéljünk róla.Sajnos a mostani fiatalok nem érettek komoly kapcsolatra és hát amiket látok hallok a pasik se.Főleg a mostani divat hogy betöltik a 18at és mindenki hogy én ...én már elmúltam 18 vagy 18 vagyok áááh ettől falra tudok mászni.:D És már hatalmas arca van mindenkinek...

De a másik ami érdekes ahogy elkezdenek keményen dolgozni nagyon sokat változik mindenki.fiúk buli autó nagymenősködés lányom azért a többje komoly kapcsolatra vágyik.Csak sajna az ilyenek foglaltak...

Szóval érdekes...:)

2012. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem és engem is idegesít, hogy a közelemben nincs egy rendes , normális lány a koromban. Nem azt mondom nem szoktam röhögni mint valami fuldokló fóka , de nem minden apróságon hogy " Jajj , hozzám szólt XY a sulifolyosón most helyben elolvadok miközben fülsértően sikítozok és ugrálok!" 14/L
2012. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!